Pozdrav od mene i mog sina BMW-a

Pozdrav od mene i mog sina BMW-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fawaay je napisao(la):
@Faya_M5 kod mene je 2.0 turbo diesel motor onaj malo jaci s 150KS,i to mi je sasvim dovoljno.Zadovoljan sam s potrosnjom i snagom.Tako da mu nikakve chipove nebih stavljao,mada sam vidio na netu da ima tip u Tuzli ugraduje neke njemacke chipove pa ga moze dici na 180KS ali to kosta 520€,za te pare mislim da mogu uzeti dobre felge...


Koja ti je godina BMW?Na slikama sto vidim,nebih rekao da je 150 ks tj.facelift???Pazi se,sve preko 16-ki kratis vijek nekim dijelovima...to je do tebe ako si voljan..
 
Član
hi & dobro doshao..
nadam se da je porod lagan bio da se nisi napatio.. hahaha
auto ti je lijepo samo od sebe, kao sto mnogi vec rekoshe nista na njemu
nebi se trebalo vishe raditi - osim nekih lijepih felgi, mozda i folije. ali felge
nek ti budu prvi izbor..
 
Član
Darker je napisao(la):
Fawaay je napisao(la):
@Faya_M5 kod mene je 2.0 turbo diesel motor onaj malo jaci s 150KS,i to mi je sasvim dovoljno.Zadovoljan sam s potrosnjom i snagom.Tako da mu nikakve chipove nebih stavljao,mada sam vidio na netu da ima tip u Tuzli ugraduje neke njemacke chipove pa ga moze dici na 180KS ali to kosta 520€,za te pare mislim da mogu uzeti dobre felge...


Koja ti je godina BMW?Na slikama sto vidim,nebih rekao da je 150 ks tj.facelift???Pazi se,sve preko 16-ki kratis vijek nekim dijelovima...to je do tebe ako si voljan..
2001 je godina u 9 mjesecu,100kw je pogrijesio sam,mislio sam da su svi od 2001 150 ps ali ne ovaj je 140.Hvala na savjeu
 
Član
samo rokni felgu sto vecu mozes nista to 15 i 16 minimalno 17ke a e46ice gutaju 18ke i 19ke bez problema
 
Član
pa nece ga vozit ko kreten,ovakvo se auto pazi,a ako vozi pazljivo nema razloga zasto nebi stavio 17 ili 18 ,19 je previse...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top