Pozdrav od mene i mog sina BMW-a

Pozdrav od mene i mog sina BMW-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:DPozdrav svima,zovem se Haris imam 23 godine i evo mlad sam postao tata,dobio sam svog prvog sina BMW 320 td 140KS.Uz mnogo opreme koju sam dobio uz njega svaki dan mi je sve drazi i drazi,pa sam odlucio da jos ovo malo love sto mi je ostalo potrosim na vanjsko dotjerivanje,pa bih volio da ako neko ima nekih konstruktivnih savjeta i ideja,podjeli ih samnom.Dole cu postaviti par slika.Hvala i pozdrav svima!!!!
 
Član
veliki pozdrav
ja da sam na tvom mjestu samo bi nabacio neke dobre felge ali što veće (npr. 18-ke) ,sve ostalo bi na takvom autu bilo previše
 
Član
@enesss :) nisu svi vozaci BMW kriminalci i cigani,ima i doktora i pravnika ;)hehehe

Sada su na njemu 15" originalne njegove felge s M+S 195/65 r15 gumama.
Trazio sam felge,i razmisljao sam o nekim dobrim 17" OZ ili slicno.Gledao sam kod onog tipa na praonici blizu Skenderije,u ulici Terezija.Izgledao mi je povoljan,ima li jos gdje kakav dobar izbor?
 
Član
ja bi isto sto i BAKSUZ kaze samo stavio felge kake jake i ostalo nista ne diro, ipak je to BMW, kod njega se tuning radi na motoru, ne spolja...
 
Član
@Faya_M5 kod mene je 2.0 turbo diesel motor,i to mi je sasvim dovoljno.Zadovoljan sam s potrosnjom i snagom.Tako da mu nikakve chipove nebih stavljao,mada sam vidio na netu da ima tip u Tuzli ugraduje neke njemacke chipove pa ga moze dici na 180KS ali to kosta 520€,za te pare mislim da mogu uzeti dobre felge...
 
Član
Fawaay je napisao(la):
@enesss :) nisu svi vozaci BMW kriminalci i cigani,ima i doktora i pravnika ;)hehehe

Sada su na njemu 15" originalne njegove felge s M+S 195/65 r15 gumama.
Trazio sam felge,i razmisljao sam o nekim dobrim 17" OZ ili slicno.Gledao sam kod onog tipa na praonici blizu Skenderije,u ulici Terezija.Izgledao mi je povoljan,ima li jos gdje kakav dobar izbor?
Evo tema vec otvorena o alu felgama
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=4298
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top