Pozdrav od mene i mog sina BMW-a

Pozdrav od mene i mog sina BMW-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fawaay je napisao(la):
...mada sam vidio na netu da ima tip u Tuzli ugraduje neke njemacke chipove pa ga moze dici na 180KS ali to kosta 520€,za te pare mislim da mogu uzeti dobre felge...

dobro razmisljanje...nemoj samo pretjerivat sa dimenzijama ba...pokidaces ga po ovim nasim putevima...lijepo bi izgledo i sa 17kama, ali bi ja da je moje auto stavio 16ke..i malo vise profila gume da bude...samo ganjaj da malo offset bude nizi nego fabricki pa da malo izadju van, "da popune blatobrane"...i to je to...stavi neke hromirane fine felgice i odskakace od ostalih iako su 16ke...

pozz i dobro dosao...
 
Član
dobro dosao super ti je makina samo dobro skontaj sta ces doradjivati bmw je lijep sam od sebe tako da bi neki zahvati suvisni mogli samo pokvariti opsti dojam al vece felge ce sigurno goditi uglavnom sretno sa daljim doradama i poslikaj sta uradis pa stavi da vidimo kako napreduje :D
 
Član
Za vanjski izgled imas tu BHTUNING SHOP, mozes svega naruciti! Za felge vidi s kolegom s foruma Amer-GTC a za chip imas SM CHIPTUNING! I eto gdje ces potrositi pare! POzdrav i dobro dosao!
 
Član
extra auto,koje je godiste ,koliko je presao,kako te slusa? jesi zadovoljan s autom? kvarovi?
 
Fawaay je napisao(la):
@enesss :) nisu svi vozaci BMW kriminalci i cigani,ima i doktora i pravnika ;)hehehe

Sada su na njemu 15" originalne njegove felge s M+S 195/65 r15 gumama.
Trazio sam felge,i razmisljao sam o nekim dobrim 17" OZ ili slicno.Gledao sam kod onog tipa na praonici blizu Skenderije,u ulici Terezija.Izgledao mi je povoljan,ima li jos gdje kakav dobar izbor?
pozz i DD...bimer je odlican....a imas dobar izbor
www.volan.ba mislim da bi oni mogli imati sto ti trazis....
pozz
 
Član
dobro dosao druze ugodan boravak

moj savjet ja bih stavio 13 ali sto sire niklovane sa debelim gumamam i da imaju sjeciva u sredini kao sto ih je imao i Men Sur (Ben Hur)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top