pozdrav iz njemacke

pozdrav iz njemacke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
strava ti je RX 8..to je moje auto snova..jos crn aaaa dje me nadje :) ..mozda ga jednom i uzmem..de mi reci kolka mu je cijena gore u svabskoj?? Ovdje je oko 35000 dolara!
 
Član
i ovdje u njemackoj mu cijena oko 35 000 Eura.. nov
a da se naci rabljeni (i cesto razjebani) oko 15000 nadalje..

moja mazdica sinoc dobila tamna stakla, najcrnja sto se dalo naci od foliatec-a..
 
u jebote puno je 35000 evra..mislim i ovdje je 35000 dolara ial to je isto ko i maraka..al nisu skorz novi..04 il 05.. i kolko sam primjetio auta uopste su dosta jeftinija ovdje..ne kontam sto al jebaji ga bolje za mene :)
i de mi reci jel vas ebaju ako tamnite stakla tamo?
 
Član
zadnja stakla policajce ne smeta, naprijed nema sanse zatamniti stakla.. do nedavno su amerikanci, koji su ovdje stacionirani, smili imati skroz zatamnjena stakla, otvoren auspuh itd. a sada ni oni vise nesmiju..

ako dospijes na nekog policajca komu dosadno, on ce traziti papire i za zadnja zatamnjena stakla kako koji..
 
Član
RCat je napisao(la):
i ovdje u njemackoj mu cijena oko 35 000 Eura.. nov
a da se naci rabljeni (i cesto razjebani) oko 15000 nadalje..

moja mazdica sinoc dobila tamna stakla, najcrnja sto se dalo naci od foliatec-a..

Daj postaj slike da i mi vidimo... :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
sveta BiH mozes i bez stakala da se vozas a kamoli sa folijama haha

hahaha vjeruj dabi rado ga prijavila na bosanski brod a ovdje vozala.. samo zbog tog slobodnog tuninga :icon_twisted:

als ni to nije realno.. kak svabo kaze - egal

@ Samire..

htjela sam tek slike sa spoilerima JUCER su stigli.. bas danas dado decku na lakiranje.. ako bog da bit ce do vikenda oleoleole
 
Član
u becu su mi vise momaka poznati sa osmicom :) prosle godine bi veci stastanak

danas su mi konacno stigli dijelovi front & side skirt, sutra ce se upasati (?) srijedu lakirati pa koooooooonacno u ponedjelak montirati.. jooooj sto me zanima kak ce onda faca moje osmice izgledati :)
 
Veko Skoda je napisao(la):
Aladin je napisao(la):
mislim da ti boja usana praavo pristaje uz dijelove tapacirunga ;)

hahaha  LOL..btw dobro dosla i nadam se da ces svratit i kod nas u sarajevo da vidis kako se vozi po sarajevu..hehe  pozz

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????'
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top