pozdrav iz njemacke

pozdrav iz njemacke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hm.... teze je nekom momku kod nas koji mjesecno zaradjuje 500-600 maraka odrzavati 325 pa ga opet nece niko za golfa mjenjati :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
hm.... teze je nekom momku kod nas koji mjesecno zaradjuje 500-600 maraka odrzavati 325 pa ga opet nece niko za golfa mjenjati :)

svako nek se proteze koliko se moze pokriti..

imam ja rodjaka npr, sa starom 7 bmw u dvoristu.. stoji vec par nedjelja bez tablica.. skupa registracija, a zamisli rodbina iz inozemstva bezobrazna i nece dodati ni centa..

gluplje mi je to, nego da sjedne u ficu ili golfa ili bilo koje slabije auto - pa da ga vozi kao covijek, niko mu se nebi smijao.. a ovako.. nek ga polira u dvoristu..
 
RCat je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
hm.... teze je nekom momku kod nas koji mjesecno zaradjuje 500-600 maraka odrzavati 325 pa ga opet nece niko za golfa mjenjati :)

svako nek se proteze koliko se moze pokriti..

imam ja rodjaka npr, sa starom 7 bmw u dvoristu.. stoji vec par nedjelja bez tablica.. skupa registracija, a zamisli rodbina iz inozemstva bezobrazna i nece dodati ni centa..

gluplje mi je to, nego da sjedne u ficu ili golfa ili bilo koje slabije auto - pa da ga vozi kao covijek, niko mu se nebi smijao.. a ovako.. nek ga polira u dvoristu..

to si upravu,ali i sama znas ,tesko je sa konja na magarca;)
 
Član
da znam.. sa takvim razmisljanjem tesko naprijed..

a sto se mene tice, moj ego nece oslabiti ako vozim neko drugo auto. meni je danas 36.. i kako je ficu voziti to bar znam i ja reci ;)
i da sutra moja radnja se zatvori i ja financijski mazdu nemogu drzati, prije nego sto joj lizem lak dabi imala par zrno prasine medju zubima prodajem je i gotovo.. kako sam nju uzela, uzet cu za godinu ili pet opet..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top