pozdrav iz njemacke

pozdrav iz njemacke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
godine : 36 i 3 dana
udata : rastavljena
slobodna : sigurno.. ali srce vezano ;)
decko : vozio Skyline R32 sada golfa 5 R32
visoka : 168
siroka : vidi visoka hahaha
 
Član
RCat je napisao(la):
godine : 36 i 3 dana
udata : rastavljena
slobodna : sigurno.. ali srce vezano ;)
decko : vozio Skyline R32 sada golfa 5 R32
visoka : 168
siroka : vidi visoka hahaha


ZANIMLJIVO
jako zanimljivo:D:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
antares je napisao(la):
RCat je napisao(la):
decko : vozio Skyline R32 sada golfa 5 R32
jel to on prodao skyline i kupio golfa

da.. troskovi za skyline mu napravise rupu u dzepu..
kao prvo uvoz ga kostao dosta.. tek pripisi na tehnickom pregledu skoro iste visine koliko ga auto (rabljeno ne novo) kostalo.. a osiguranje ubi boze..

a o gorivu da ne govorim.. 20/25l mu normalno bi :icon_eek:
 
Član
antares je napisao(la):
daj ti nama sliku skyline ako imas

izvinite R34 je.. a golf bi R32 :icon_redface:

attachment2f264ccfsr3.jpg


attachment2f295680eu6.jpg
 
Član
svaka cast volim zene sa brzim autima
uf taj skyline to mi je san aaaaaaaaaaa
bas me briga ja bi i bubrege dao da to vozam :)
 
Član
kako mocan skyline. fino ti njemu kupi dobru ciglu nek se lupi po glavi,pa takvu mrcinu prodat i kupit golfa pa jel on normalan
 
Član
jedno je auto zeliti.. drugo ga kupiti i biti u stanju ga uzdrzavati.
u mojim ocima je vec bio luckast platiti 15 000 eura za rabljeno auto.. preko pet za uvoz iz japana, a skoro ukupno jos jednom da bi bio opremit da smije na europske ceste. sve tehnicke preglede i odobravanja koja je trebao, za te pare mogo je ici godinu dana na odmor. svi drugovi su ga kusali od te ideje odbiti jer je za svaki dan voznje to auto nemoguce. pod normalnim uvijetima jedan tank spucati na dan je ludost.. ludost za normalnog radnika koji oko 1000, 1500 eura mjesecno zaradjuje ne zivi kod mame nego u svom stanu i ima kapu financijskih obaveza, a tank goriva 100 ili 150 eura.. to auto nije svakodnevno.. a za folirati se treba dzep pun para..
o osiguranju i porezu da ne govorim..

tako da je to auto u evropi i dalje samo ljep san.. za normalnog radnika koji kola koristi svaki dan za posao

petica golf R32 mu ima 250 konja za ludirati se po cesti i trefovima valja jer R32 isto nije svakodnevan kao normalna 5tica. a manje ga baca u nesvijest kad dodju racuni..

ta razmisljanja za mene mnogo znace kad razmisljam o posjedu nekog auta - jer ga namjeravam duze od slijedeceg prvog voziti.. a pomalo je dosao i on na to..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top