Potrosnja vašeg vozila

Potrosnja vašeg vozila

Član
Kakva je situacija na ostalim Tioil? Pitam zbog konkurentnosti, ako povuku cijene dole, i ostali će morat isto
 
Selim se u Ljubuski,i sipam za cvaju :D
sad kad dodjes na red moras sipat puna, kakvih 20km :D :D
12540715_10206758797463197_4070269606922306872_n.jpg
 
Član
Evo sad, nesto iskreno, meni nevjerovatno, ali istinito. Passat 5 plus, 1.9TDI, 74kW, 2001., trosi 20KM goriva na 300km. Ne mogu da vjerujem, ali je istina, testiram vec 3 mjeseca. Auto je smece u svakom smislu, nece kile, tromo, ma samo kao prevozno sredstvo moze da sluzi, ali stvarno malo trosi.
Bas mi zvuci nevjerovatno, to je oko 4,2 litra na 100 km ako racunamo ove sadasnje cijene goriva. Kod mene u a3 8L isti motor i ide fino po meni, ali mi je minimalna potrosnja do sad 5,7 l otvorene voznje ljeti, dok zimi mi je max bilo 8,5 litara.. nesto mi nije uredu s autom
 
Član
Bas mi zvuci nevjerovatno, to je oko 4,2 litra na 100 km ako racunamo ove sadasnje cijene goriva. Kod mene u a3 8L isti motor i ide fino po meni, ali mi je minimalna potrosnja do sad 5,7 l otvorene voznje ljeti, dok zimi mi je max bilo 8,5 litara.. nesto mi nije uredu s autom
Ma pusti bolan te price. Jedino auto koje trosi oko 4L je Lupo 3L, i njemu slicne korpe...

Jos na to dodas ovaj nas kvalitetan dizel, i ide litra gore...
 
Član
Ma pusti bolan te price. Jedino auto koje trosi oko 4L je Lupo 3L, i njemu slicne korpe...

Jos na to dodas ovaj nas kvalitetan dizel, i ide litra gore...
U mene benzin trosi otvorene 5- 5.5 u druga tdi 4.6 tako da je moguce a sto se tice grada sve zavisi koji je u pitanju grad guzve ....
 
Član
Kod mene golf trosi 13,5L plina na 100km, mjesovita voznja..testirano sipa se do cepa i kad se predje 100 km na pumpu ponovo i to je to..
 
Član
Bas mi zvuci nevjerovatno, to je oko 4,2 litra na 100 km ako racunamo ove sadasnje cijene goriva. Kod mene u a3 8L isti motor i ide fino po meni, ali mi je minimalna potrosnja do sad 5,7 l otvorene voznje ljeti, dok zimi mi je max bilo 8,5 litara.. nesto mi nije uredu s autom
Jbg, nemam potrebe lagati, zadnjih nekoliko puta sam ja tocio gorivo, ponistim sat i cekamo rezervu. Istina, gradske voznje nema, sve su otvorene relacije svaki dan, do 90 km/h otprilike, znaci, penzija voznja, tempomat.
Ako neko ne voli VW i ne zeli ga ikad imati, to sam ja, ovo je nuzno zlo sto vozam sa curom njen auto koji je inace i na prodaju jer ga mrzimo oboje. Poslednjih 700 i nesto kilometara nije ponistavan sat, usuto je 60KM do sad. Znaci, usuto 20KM, ponisten sat, na 290km mi se pali rezerva, usuto 20KM, na 586km se pali rezerva, usuto jos 20KM.
Iskreno, jebe mi se koliko trosi, ali sam samo zacudjen potrosnjom, da ga ja vozim kako volim voziti, ne bi on preko 200km presao sa 20KM nikad, ali to nikad ne radim sa tudjim autom, NIKAD!
 
Top