Potrošnja goriva-osobni rezultati

Potrošnja goriva-osobni rezultati

Član
@RS TURBO: A šta ako bih ti rekao da sam uspio mog benzinca od preko 1t sa nas 2 u autu da spustim na 4.4l prosječne potrošnje? Prešao 320km, jest da je bila sporija vožnja, striktno po ograničenjima i niskim obrtajima. Mene ne čudi ta potrošnja Octavie od oko 4l otvorene penzija vošnje. Čak sam uspio po bordu da ga spustim na 3.8l, ali na relaciji od 18km, striktno penzija vožnje.;)
 
Član
moj kecman gtd:
strogo ekonomik voznjom izadje 4,0 litra
a neki prosjek (mjereno kombinacijom 400km ekonomic voznje i 400km divljanja sa autom) 5,2litra...
nemoj te me drzati u 0,2 litra dole-gore...
 
Član
Chevrolet Trailblazer nasuli 66 Litara presli 240 KM lagane voznje... tuga i zalost ja sa 66 litara poredjem 500-600 km puno brze voznje od ove juce :S
 
Član
Luksuz se placa, tako je i sa benzinskim motorima :) ko voli da stedi i gleda dali ce potrositi 4L ili 4.5L nek voza naftaricu :) ja na te potrosnje ne gledam nit cu gledati :) ja volim zvuk masine na filteru i auspuhu i visoke obrtaje motora tako da se taj luksuz placa :)
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
a kolika ti je prosjecna brzina? :D 20-25km/h :D
na prvoj slici se vidi da je auto u 4. brzini (pise na displeyu) ako moze ic 25km/h u 4. super :cool: sala, to sam se vraco s vikendice, malo nizbrdo i eto sta je pokazalo :icon_smile:
auto normalne gradske voznje trosi 6.5L, provjereno, klima 90% ukljucena... pusa :lol:
 
Član
Renault megane 2004, 1.5dci chipovan, beograd - tuzla - beograd, po kompjuteru 3.1 l, voznja sasvim normalna ;)
 
Član
307 2.0 hdi pun rezervoar 800 km. Cca 7-8 litara cini mi se pun gas otvorene voznje, ovi sto navedu 5 litara pun gas voznje ocito ne znaju da to podrazumijeva vise od 2 prestizanja :D
 
Član
Audi RS4 B7

najcesce je ovako (u Sport modu)
grad: 21.5
otvorena: 14-15
kombinovana: 18

najmanja otvorena je oko 9-10 do 100 km/h, al hajmo bit realni, nakon 2 minute dosadi biti ekonomican :D
 
Član
Neki dan bas gledam kod prijatelja potrosnju na Golfu IV 1.9 TDI 131 KS chipovan na 160 KS i trosi 11 litara nafte po gradu.... ja sam sa svojih 11.5 litara potrosnje prezadovoljan kako ide :))))
 
Top