Poskupljenje goriva?

Poskupljenje goriva?

Član
ma ovo samo ima kod nas, opet slusam ovih dana najavljuju poskupljenja, a narod jadan trpi jbg, valja stezati kajis.. valjda ce doci bolja vremena
 
BHT Ovisnik
kazu poskupljenje plina za 20% za distributivna poduzeća,jel se to odnosi i na poskupljenje plina za auto,taman ga sutra odo ugradit
 
Član
Ma gorivo ce otici na 3 KM sve ce biti gore i gore dok se ne ode pred vladu gore pa ako ne smanje u toku dana pa hlupaj udji gore u vladu, autima zablokirati puteve ... ali nece nas narod da mrdne svi govore skupo skupo .....
 
Član
ova tema ce da bude aktuelna u narednim mjesecima, samo je treba promjeniti u 'poskupljenja goriva' :cool:
 
Član
Jbg, oko 20pf je skočilo za 7 dana. Može im se. U Laktašima je BMB95 trenutno od 2.42 do 2.48, zavisno od pumpe.
 
Član
svaki dan poskupljuje,ovo nece na dobro,ovo dosad je se moglo inekako moglo trpiti,a sad za 20km jedva 100km mogu preci:icon_cry:
 
Član
tictac je napisao(la):
svaki dan poskupljuje,ovo nece na dobro,ovo dosad je se moglo inekako moglo trpiti,a sad za 20km jedva 100km mogu preci:icon_cry:

ja za 30km presao 220km ciste gradske voznje. ako nista ovaj 1.4 tdi mi se sad isplati:cool::cool:
 
Član
2.7 nemogu da vjerujem.. dokle vise.. prica prije par dana momak, inace stari mu ima benzinsku, kaze boli ga qrac za cijene dizu kako hoce..:icon_sad:
 
mokeBass je napisao(la):
2.7 nemogu da vjerujem.. dokle vise.. prica prije par dana momak, inace stari mu ima benzinsku, kaze boli ga qrac za cijene dizu kako hoce..:icon_sad:

auuu masala, ja sipao prekuce 2,32 dizlo, ode sve u racku... sto je najgore odose cijene svega gore... ova susa nema ni kukuruza, psenice, po svemu sudeci slijedi je*en period...:icon_sad:
 
Top