Poskupljenje goriva?

Poskupljenje goriva?

Član
a vidi ovo odes na pumpu i naspes gorivo , pun rezervoar i onda mu platis koliko ti hoces . Znaci ako je gorivo po 2.45 ti mu das za 1 l po 2 km kad te pita sta je ovo reci ja samoincijativno spustio cijenu VAMA isto kao sto ste je vi samoincijativno podigli NAMA. Ode 30 ljudi na 3 razlicite pumpe na Ep , INNu i OMV po 10-torica na svaku i naspu svi po pun rezervoar u isto vrijeme i plate svi po 2km . Sta policija ili bilo ko moze 30 -torici ljudi koji su upravu ????
 
Član
serialgf je napisao(la):
a vidi ovo odes na pumpu i naspes gorivo , pun rezervoar i onda mu platis koliko ti hoces . Znaci ako je gorivo po 2.45 ti mu das za 1 l po 2 km kad te pita sta je ovo reci ja samoincijativno spustio cijenu VAMA isto kao sto ste je vi samoincijativno podigli NAMA. Ode 30 ljudi na 3 razlicite pumpe na Ep , INNu i OMV po 10-torica na svaku i naspu svi po pun rezervoar u isto vrijeme i plate svi po 2km . Sta policija ili bilo ko moze 30 -torici ljudi koji su upravu ????

djelom si upravu,
ali ta razlika ce biti nadoknadjena od plate tih radnika...
 
Član
Cuj sta im moze :lol:
Pa to bi sigurno bilo u novinama i Tv-u, znaci policija bi ih privela za kradju da osvjetla obraz ;)
Krađa je jer si nesto uzeo a nisi platio
 
moze se stati u kraj, samo sto niko nije dovoljno slozan da poduzme sta protiv bagre, a dok god je tako oni ce nastaviti dizati cijene....... sta ce ljudi, pa moze im se,
 
zen_3dom je napisao(la):
moze se stati u kraj, samo sto niko nije dovoljno slozan da poduzme sta protiv bagre, a dok god je tako oni ce nastaviti dizati cijene....... sta ce ljudi, pa moze im se,

upravo tako

ako ima neko ko bi htio da stane u kraj nema ih dovoljno, ili ako se nadje puno tavih onda nekih pocnu da se povlace zbog toga sto opet gledaju na neke posljedicwe koje bi mogli imat i zato je tako kako jest, treba dosta onih koji imaju cvrst stav.
 
Član
Ne mozemo mi nista!
Da je narod slozan, pa da ne sipa niko gorivo 2 dana, vidjeli bi kakav bi to ucinak imalo. Samo sto mi nemamo tu svijest i uvijek mislimo ma moze i gore. Gore ne moze! Svaki dan nesto novo poskupi, plin, itd... A mi kao narod nemamo nikakvog dostojanstva, pa da im kazemo sad cemo vam .... majku, hocemo to i to i to, i istrajati u tome. Lupat im auta, pa vjerujte da bi to promjenilo, a ne mi, samo nas truju nacionalizmom da bi njima bilo lakse manipulisati sa narodom kao sto smo mi.
 
covijek sve rekao ;) politika koja sije mrznju medju nacijama pa i danas dan gledamo ko je ko a oni pred televizijom jedno pricaju nama a iza scene se smiju i rade u svi u svoju korist
 
Član
Nestro u Teslicu 2.48 KM a u Tesnju 2.44 :icon_question: Ista benzinska druga cijena kako :icon_question:
 
Top