Porsche 928 S4

Porsche 928 S4

Legend
hah uvijek kupujes prave stvari
svaka cast , izgleda stvarno perfektno ocuvan
jedino ove modifikacije naprijed.... ne znam , ljepse je original . ali svi imaju svoj gust
samo naprijed i sretno u nastavku ;)
 
Član
shone svaka cast za ove raritete, al s porscheom si me posebno iznenadio, auto za pozeljeti, red bi bio da ga zadrzis i dotjeras, ovo se ne propusta;)
 
Član
Svaka cast na autu. Meni iskreno ljepsi originalni front kao i farovi, koji daju posebnu car ovom automobilu. Samo bih ispolirao ove felge i nista vise...
 
Član
ahaa dah mi stane od ovih auta..nego da ja tebe pitam sta ti trazis..koje auto..vidim ici ce neki na prodaju pa da li ce onda doci sta drugo u tvoj vozni park..imal neko auto koje bi zadrzao uvjek kod sebe da das sva ta auta za neko tvojih snova..;)
 
Član
Evo malo detaljnijih slika, posle pranja auta naravno, ali nesto me zeza forum pa ne mogu odmah da ubacim sve slike :(


























Najlepsa slika "enterijera" :)


I ono najbitnije, iako je pao mrak, vidi se na sta mislim :)
 
Član
Oooo pala registracija čestitam;) , jest da je na ovu kubikažu u Srbiji istresnje iz gaća :icon_sad:
 
Član
prosto je premocan,zadnji kraj mi se posebno svidja. unutrasnjost je jako dobra, sjedista su vrh, jel im se cini ili ti zvucnici na vratima nisu originalni, nekako mi bas strse, ne uklapaju se, ili je do mene:icon_rolleyes:
 
Član
Volan je smejurija ziva, ali orignalan je jbg i glupo mi da ga menjam. Registracija za njega je izasla oko 550e, tako da i nije neko divlje izuvanje gledajuci kolika je kubikaza i konjaza u pitanju.

Zvucnici nisu originalni, ali pozicije gde stoje jesu. Gledacu da stavim neke druge zvucnike sa diskretnim crnim mrezicama, a ne ovako k'o ciganija prava :)

Jbg, znam da je odrzavanje skupo ali zato sam i odlucio da rasprodam sve i ostavim ovo za uzivanje, pa onda i mogu da priustim odrzavanje, drugacije tesko :)
 
Top