PONUDA??--odluci se ja :))))

PONUDA??--odluci se ja :))))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bio je od 1998. - 2001. M43TUB19 (dakle 1.9) sa 105 KS...
i 2001. - 2004. N42B18 (1.8) sa 115 KS...
i 2004. - 2005. N46B18 (1.8) isto 115 KS...

a kako vidim po snazi i godini proizvodnje, rijec je o ovom prvom motoru...dakle 1.9 :)
 
Član
Oba motora koja je Ajdin naveo su se proizvodila od 1999-2002...znaci i dalje nemozes tvrdit da je 1.9...fali ti jos jedan motor tu...imaju dva sa 115ks i oni su se proizvodili od 2002-2005 i dva sa 105ks i to jedan je 1.6 drugi je 1.9...proizvodili se od 99-02...stoga..nemozes tvrditi da je 1.9 ;)

P.S kad bi admini zakljucali ovu temu bilo bi extra...otislo je previse u OT..ili da ja report samog sebe:icon_biggrin:
 
Član
Ja se inace kunem u BMW,pogotovo E46 koji mi je pored E30 najdrazi,sa najvise duse.Medjutim u ovom slucaju da sam na tvom mjestu ne bih mijenjao..Taj motor kod Passata je jedan od najboljih,fino ide,ne trosi puno,odrzavanje je prosjecne cijene..Jedino kad u zamjenu isla E46 330d ili 325i onda bi zamijenio bez razmisljanja,a ovako mislim da si dobru odluku donio ;)
 
Član
Moje licno misljenje ti je drzi se ti svoga passata, jer si ga fino sredio,a stari mi je mehanicar,i sto ja znam nije se ova trica bas proslavila,mozda se dosta ljudi nece slozit samnom,ali ti je i zbog dijelova lakse,za passata ces prije naci dio i jeftiniji je neg za bmw mnogo...nebi sad da se mijesam u to sto je 1.6 i kako ide,govorim ti samo o odrzavanju,a sto se tice cijene,nece ni u passata opasti cijena,iako opadne nece mnogo, jer zna se da je vw trazeno auto ev naprimjer golf2 ima 5-6 godina stalno ista cijena...usput na tebi je da odlucis
pozz!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top