PONUDA??--odluci se ja :))))

PONUDA??--odluci se ja :))))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako imam ponudu od jednog covjeka,mjenao bi se za auto..u pitanju je sljedece BMW 316,benzin,105ks,2001godina VS Passat 1.9 tdi,116ks,2000godina..

evo slike:

BMW 316






PASSAT 1.9 TDI






mene sad zanima,sljedece,potrosnja BmW-a,koje su mu mane..jel itko upoznat sa ovim modelom?
Da li se mjenati??sutra ga idem detaljno pregledati..
i ko kome treba doplatiti??ili samo kljuc za kljuc?
 
Član
RE: PONUDA??

meni licno BMW dosta atraktivniji,ljepsi,mocniji nekako,al 1.6 mi nekako malo za takvo auto,ipak to je masa.Opet probaj ga
 
Član
RE: PONUDA??

slab je motor.... sto jest jest... 1.6 na bmw-a e46 vjeruj.... mi.... passat leti za njega... da je makar 318..... al jebiga... drzi se ti passata... ili nadji drugog bmwa.... 320d 318 320i
 
Član
RE: PONUDA??

black_devil je napisao(la):
on je meni lijep al motor..to je ono sto muciii.

u izgled nema sumnje... ali motor.... jedino... da uzmes pa stacis sportsku bregastu... pa chip tuning pa remus... i mozda dobijes 10-tak konja hhhhhhh
 
Član
RE: PONUDA??

potrosnja kod e46ice se krece oko 8 litara tako da to nije ni lose tolko s tim da ima laksu sasiju od ostalih modela i ide dovoljno za svoju snagu i kubikazu
bmw je atraktivnije i kvalitetnije auto i duze ce ti drzati cijenu od pasata pa ti sad sta oces ali moj iskren savjet BMW
 
RE: PONUDA??

imam 2 prijatelja,koji su kupili istog dana takvog bmwa.jedan 1,6,a drugi 1,8. auta slusaju super sto se tice ostalog,jedino sto se tuzio ovaj s 1,6 da mu treba duze da postigne brzinu,da uzastranu treba vise gasa,i da trosi vise.dok je drugi s 1,8 bio puno zadovoljni.al opet ti ces to vozat pa sad:icon_question:
 
RE: PONUDA??

bmw je prelijep.
a to za snagu, pa vidi sa krvolokom, SM Chip tuning, sta bi ti on mogao odraditi..to ti je jedna od opcija ;)
 
Član
RE: PONUDA??

ja se nebi mjenjo niposto za tog bmw da je bar 320 dizel u pitanju pa ajde al 16 105 konja za ovoliku masu je premalo i sta god budes radio na njemu doce te love i skace ti potrosnja a ti i dalje imas bmw 16 nista nisi dobio a sto se tice drugih stvari ja predpostavljam da je taj tvoj pasat duze vremena u tebe i da ga odrzavas i da je sve ok a ako ga zamijnis za auto koje je staro 7 godina i nalazi se u periodu kad mu vecinom svi zamjnski dijelovi mjenjaju pa skontaj koliko ce te love doc a dijlovi za bmw nisu nimalo jeftini tako da sam ja na tvom mjestu zadrzo bi pasata
 
Član
RE: PONUDA??

Cijenom su tu negdje.Mozda da je pasat malo jeftiniji ali u sustini ja nebi ni pogledao to.Slab motor bez obzira ko sta rekao i to nemoze ici ni blizu kao pasat.Fabrickih felera bruka sa kojima sam se ja licno susretao i to bas 2001 godina.
Sto se tice 320d i on ima zamjerki i mana vise nego ovaj benzin.Mozda mnogi neznaju pa kazu ja bi njega ali ja ga nebi ni u snovima.Svaki model 99 do 2003 godine ima fabricki feler na radilici i samo je pitanje vremena kad i hocel uopste puknuti.Dosad sam ih vidio i cuo za bruku takvih.Radilica puca izmedju 3 i 4 klipa kao ziletom odrezana a to ti razveze osmijeh na licu od par hiljada.
Na 180 000 predjenih (rijetko koji da nema vec tu kilometrazu) originalnih naravno krece redom od alnasera,alternatora,bosch pumpe itd i cirkus zavrsava na nekih 250 000 kilometara.

Takodje uzmi u obzir i da ces sljedece godine ti opet moci za pasata uzeti otprilike iste pare dok na bmw gubis koju hiljadu sigurno.
Npr.
Prije godinu 320d je bio od 20 000 pa na gore.Sad ih ima cak i po 16 000.
Prije godinu pasat bio 15ak a i sad je 15ak(npr).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top