Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala svima,

enesss je napisao(la):
super druze , bas mi je drago da si to rijesio , mimo poliranja kod pukia ...... odluka za boju je pala na ?

McLaren Mercedes Silver Laurit" Code: 977,kao stu su bile i predhodne na ovom golfu
 
evo danas slucajno naletio na liftere(mislim da se tako zove :D)uglavon,radjeno za golf 2,jedan saraf ide umjesto sarafa sto drzi haubu a drugi umjesto sarafa na blatobranu
evo slike losijeg kvaliteta :)
photo0017sz.jpg


G2_1.6B je napisao(la):
Super druze :cool:

Znas li koliko kosta ta boja od Mclarena?
ne znam,provjericu pa cu ti javiti.pozz
 
Član
golf ti je čudo...još kad mu staviš bbs bit će još ljepši...

da te pitam,nisam uspio nigdje naći...
koji je motor u njemu???jel ovo u njemu AFN 85 kilovata???
 
motor je 1,6 TD,za moje svakodnevne potrebe i vise nego dobar,mala potrosnja,jedino mu je bio problem neki dan na -25 mi nije htjeo upaliti,MORAO SAM DVA PUTA ZAVERGLATI :icon_smile:;)
 
Član
a vidim da mu je poklopac motora od AFN motora,pa sam mislio da u njemu imaš tdi od 110 konja...imaš li u planovima išta s motorom ili ćeš ostavljat 1.6d
 
Član
Procitah celu temu i moram reci da mi je drago sto golf nastavlja da bude ono sto je dalibor uradio sa njim,svaka cast oko posla sa felnama,lepo objasnjeno sta i kako i drago mi je sto si sve detaljno slikao.... Samo napred :cool:
 
Član
TDI od 110 konja bi bio vrhunac....

niti jedan gti ti nebi mogao ništa,čak uz malo čipiranja ni 2.0 16v ti nebi mogao ništa....

sretno:cool::cool:
 
MEDA je napisao(la):
Procitah celu temu i moram reci da mi je drago sto golf nastavlja da bude ono sto je dalibor uradio sa njim,svaka cast oko posla sa felnama,lepo objasnjeno sta i kako i drago mi je sto si sve detaljno slikao.... Samo napred :cool:
hvala,nadam se da ce sa bbs-cama barem malo izgledati kao sto je i bio,


muza je napisao(la):
TDI od 110 konja bi bio vrhunac....

niti jedan gti ti nebi mogao ništa,čak uz malo čipiranja ni 2.0 16v ti nebi mogao ništa....

sretno:cool::cool:

eee da mi je naci stranca sa tim motorom kupio bi ga i perbacio sve komplet,ako bog da sledece zime ce se to odraditi.ako nista drugo onda 1,9 66kw
 
muza je napisao(la):
TDI od 110 konja bi bio vrhunac....

niti jedan gti ti nebi mogao ništa,čak uz malo čipiranja ni 2.0 16v ti nebi mogao ništa....

sretno:cool::cool:

ekspert :D ne bi ni vr mogao nista :lol:
:icon_exclaim: ovaj golf je utegnut do savrsenstva,
jos kad stavis te bbs-ice, drama :cool:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
muza je napisao(la):
TDI od 110 konja bi bio vrhunac....

niti jedan gti ti nebi mogao ništa,čak uz malo čipiranja ni 2.0 16v ti nebi mogao ništa....

sretno:cool::cool:

ekspert :D ne bi ni vr mogao nista :lol:
:icon_exclaim: ovaj golf je utegnut do savrsenstva,
jos kad stavis te bbs-ice, drama :cool:

neznam šta ti nije jasno....AFN motor se može lijepo čipirat,a na težinu golfa dvice,koji je lakši sigurno od 3 nekih 200 kila...
sigurno može parirati golfu 3 2.0 16v ....
 
Član
muza je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
muza je napisao(la):
TDI od 110 konja bi bio vrhunac....

niti jedan gti ti nebi mogao ništa,čak uz malo čipiranja ni 2.0 16v ti nebi mogao ništa....

sretno:cool::cool:

ekspert :D ne bi ni vr mogao nista :lol:
:icon_exclaim: ovaj golf je utegnut do savrsenstva,
jos kad stavis te bbs-ice, drama :cool:

neznam šta ti nije jasno....AFN motor se može lijepo čipirat,a na težinu golfa dvice,koji je lakši sigurno od 3 nekih 200 kila...
sigurno može parirati golfu 3 2.0 16v ....

Moze,oni koji su iz Sarajeva znaju zlatnu dvicu tdi,to mi je od prijatelja,110ks+chip je u njoj,bez problema pere te uber strasne masine 2.0 16v abf ;)
 
muza je napisao(la):
TDI od 110 konja bi bio vrhunac....

niti jedan gti ti nebi mogao ništa,čak uz malo čipiranja ni 2.0 16v ti nebi mogao ništa....

sretno:cool::cool:

drug odvadi malo :lol::lol:
ja imam golf mk2 TDI sa blizu 110ks i moze parirat GTI-u al ga ne moze oderat
a razlika izmedju moje mk2 i mk3 TDI je nesto vise od 50kg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top