Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oggy je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
shurda je napisao(la):
pa moze derati trojku 16v zato sto je teza od dvice sigurno 100 kg
moze on mislit da moze derat ABF-a, TDI 110 pogotovo chip-ovan ima velik obrtni momenat i mislis da mozes poderat i R32 kad se ufuras, al ABF ima obrtaje i ode :lol:

de objasni im neke stvari, potegnu se na 70 metara na parkingu i misli najbrzi :D

sjebasmo cojku temu bezze :icon_exclaim:


Nije problem covjeku aBd dok bude ljepseg vremena tvog famoznog uber zdravog keca malo preispitati i zadati domaci zadatak,polahko srest ce te se na cesti hehhe ;)

Vjeruj da mi se ne da potezati sa dizelima, uzalud gorivo trosit, a nije interesantno uopste...vjerujem da je tebi poslije 1.3 taj tdi najbrze auto na svijetu ;)
Uglavnom, koliko sam skontao, taj njegov TDI vozi 14 klasu, jel, ako je vec brzi od mene? Vidjecemo se onda na rejsu :D

A ti chuza guza, ne uzimaj me usta, eto za tebe domaci zadatak, balavac jedan ;)

Jos jednom, sorry na off, drug :icon_exclaim:

Pameti pa 5x vrati polahkooooo ;)
 
Član
ne kontam sta si ti Chuza tako zapeo za tu mega-ultra brzu dvicu :icon_rolleyes:
evo moj jaran ima 16v, ceste su sad koliko toliko ciste, na PM mi posalji njegov broj i potegnut cemo se al ne na parkingu. ;)

da se dalje ne raspravlja na tu temu, ovaj auto da u sebi ima i 1.4dizel zasluzuje postovanje, samo tako nastavi, vidi se da je u pravim rukama auto ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
ne kontam sta si ti Chuza tako zapeo za tu mega-ultra brzu dvicu :icon_rolleyes:
evo moj jaran ima 16v, ceste su sad koliko toliko ciste, na PM mi posalji njegov broj i potegnut cemo se al ne na parkingu. ;)

da se dalje ne raspravlja na tu temu, ovaj auto da u sebi ima i 1.4dizel zasluzuje postovanje, samo tako nastavi, vidi se da je u pravim rukama auto ;)

Nije tvoj problem sto sam ja zapeo,to je moja stvar ;) al nmg pojedincima presutit ;)
 
Član
ovo se auto radi za styling valjda:icon_confused:

pohvale sve,a sto se motora tice,samo gas ako je dobar,sta fali sto je dizel;)
 
d@llygti je napisao(la):
Bilo je samo pitanje vremena kad ce se načeti ova tema swapa motora, jer su i mene masirali sa time redovno. Doduse nisam se puno opterecavao. Mislim ja da je trenutno najbolje ostavit ovaj motor jer je u savrsenom stanju , zajedno sa mjenjacem i kompletom kvacila i bez ulaganje. To kazem prije svega zbog potrosnje u ovoj citavoj nasoj losoj situaciji u drzavi. Ako se ne varam i juce je otislo gorivo 10-ak feninga. Bolje i imati dizela 51kw pa ga voziti svaki dan nego ABF-a pa ga voziti svaki cetvrti dan. Nadam se da ce nesto da se promijeni jer ako ova propast se nastavi ostacemo bez tuning scene jer sve vise nasih kolega se odlucuje na odustajanje od projekata , pa cak i na rashodovanje i prodaju gotovih projekata (moj primjer je dovoljan). Samo da kazem jos, da je kojim slucajem ostao kod mene i da sam mogao izdrzat finansijski da ostane kod mene, bio je dogovoren swap motora 1.8T iz audija S3.

Sto se tice auta , opet cu se ponoviti, da mi je drago sto je otisao u prave ruke i sto je covjek uradio mnogo da vrati prvobitni izgled. Motor Buco kad ti dodje - dodje , nemoj srljati i pokusaj sto vise uzivati u radovima na autu i u voznji sa njim. Sto jaci motor i vise trke - to auto ce gubiti na izgledu. (trkanje, slajfanje, kamencici itd. - znamo svi kako to ide i samo se pojavljuju ostecenja na laku "niotkud")
BBS RS su pravi pogodak. Bas me interesuje kako ce mu stajati. Ja sam trazio RS i u nemogucnosti nabavke uzeo sam RM. Kasnije su mi se vise i svidjele od RS. Lifteri su prava stvar, pravo osvjezenje i detalj za motorni prostor. i trpaj tih slika , nemoj da si škrt. Lijep je on i na zimskom setupu :lol::lol::lol:
Tako je Dalibore,svaka ti je na mjestu,sada prvo da RS sredim,a evo danas sam napravio sa 25maraka 190km otvorene voznje,to je danas u ovo vrijeme poskupljenja najbitnije
A sto se tice radova,pa evo sinoc su stigli rubovi za bbs-ce,iz NS od 1,5",dva komada za nazad,a naprijed ce za sada ostati standardni 0,5"
dscf1340l.jpg

dscf1341b.jpg

dscf1342v.jpg

dscf1343s.jpg
 
lijepo ti to radis...zao mi je sto je kolega dalibor prodao golfa,ali drago mi je da je zavrsio u pravim rukama...;)
 
Član
nebi da ti pametujem,ali nekad kad ti financije dozvole,te 1,5 rubove naprijed,a nazad 3,5 ....to je po meni onda ekstra....ali mislim da je to dosta skupo financijski
 
Legend
ista je cijena mislim , stvar je samo ukusa kako i koliko ko voli

samo naprijed druze super radis , i da ne quotam dali-a , pametno zbori covjek , tako je to danas na zalost , ali bolje uzivati punom parom nego na vrat / na nos , tj ko nije u mogucnosti sve to izmoci
 
muza je napisao(la):
nebi da ti pametujem,ali nekad kad ti financije dozvole,te 1,5 rubove naprijed,a nazad 3,5 ....to je po meni onda ekstra....ali mislim da je to dosta skupo financijski
tako sam i planirao kasnije,ali nazade najvise 2,0",nista sire
 
evo jedna slicica kako bi to trebalo od prilike da izgleda,cepovi su kod pukia na poliranju,a sredisnji dio ce na farbanje ove sedmice.
photo0023c.jpg
 
Član
Golf2gti16v je napisao(la):
muza je napisao(la):
nebi da ti pametujem,ali nekad kad ti financije dozvole,te 1,5 rubove naprijed,a nazad 3,5 ....to je po meni onda ekstra....ali mislim da je to dosta skupo financijski
tako sam i planirao kasnije,ali nazade najvise 2,0",nista sire

Sve više je previše ;)
 
Član
Sve ekstra drug, jedino tapaciri su mi malo :/
Ima lik sto je kupio od dalibora tapacirunge njegove sto su bili u njemu prodaje za 150km mozda bi dao i jeftinije evo ti njegov broj ako si u mogucnosti uzmi to, msm da bi ljepsi bio :)
065/515-256 - Bojan( Msm da je Bojan 90%)
 
golf_gti je napisao(la):
Sve ekstra drug, jedino tapaciri su mi malo :/
Ima lik sto je kupio od dalibora tapacirunge njegove sto su bili u njemu prodaje za 150km mozda bi dao i jeftinije evo ti njegov broj ako si u mogucnosti uzmi to, msm da bi ljepsi bio :)
065/515-256 - Bojan( Msm da je Bojan 90%)

Ima li kakav oglas na piku...ili nesto slicno...uzeo bih ja ako kolega nije zainteresiran?
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
golf_gti je napisao(la):
Sve ekstra drug, jedino tapaciri su mi malo :/
Ima lik sto je kupio od dalibora tapacirunge njegove sto su bili u njemu prodaje za 150km mozda bi dao i jeftinije evo ti njegov broj ako si u mogucnosti uzmi to, msm da bi ljepsi bio :)
065/515-256 - Bojan( Msm da je Bojan 90%)

Ima li kakav oglas na piku...ili nesto slicno...uzeo bih ja ako kolega nije zainteresiran?


evo ovdje na bh tuningu oglasa:
http://www.bhtuning.com/kozni-tapaciri-golf-2-t-69799.html#pid1075712 ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top