Pomoć oko izbora kupovine novog auta

Pomoć oko izbora kupovine novog auta

Član
Djeluje dobar na slikama. Jel ovo vase auto? Kada bi se moglo pogledati?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Uz duzno postovanje kolega ali ovaj bmw ne podlijeze niti jednom tvom kriteriju koje si naveo u tvom prvom postu. Ovaj auto niti je ekonomican, nit je jeftin za odrzavati a prosto te mami da mu nabijas gas u grkljan tako da...
 
Član
Ma ja, Megane 1.5 dci pa bmw 3.0 sa 230KS ili koliko vec je ovaj :D
potrosnja ogromna, registracija ogromna, odrzavanje preskupo :D
 
Član
Da zatvorimo temu i da vas obavijestim da sam prije sat vremena kupio Audi A4 2.0 TDI S-line, 2009 godiste, limuzina... Kroz par dana dok ga provozam malo prenesem vam utiske... Puno pozdrava za sve forumase!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 
Član
Ziv bio kol'ko si para dao ?
S obzirom da sam imao dobrog pregovarača, sa 16000,00 KM, spustili smo ga na 14200,00 KM... Auto je malo reći zvijer, oprema vrhunska, provjeren, maximalno utegnut, ali htio sam odmah veliki servis uraditi zbog sebe...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 
Član
Sretno samo da ne bude "ko ce koga, ko svoj svoga". Malo sam i ja skeptican, jer kao sto Alen napisa, tesko se za te pare moze uzeti i a4 2005god. a da je "dobar".
Iskreno se nadam da sam pogrijesio
 
Član
Sretno samo da ne bude "ko ce koga, ko svoj svoga". Malo sam i ja skeptican, jer kao sto Alen napisa, tesko se za te pare moze uzeti i a4 2005god. a da je "dobar".
Iskreno se nadam da sam pogrijesio
Ma nece, znamo se dugo, samo nisam znao da ga prodaje, covjek seli iz Bosne tako da ga teska srca prodaje...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 
Član
Super onda, zelim ti puno predjenih km. Drago mi je da si uzeo audija jer je po meni vrhunsko vozilo.
Kad uhvatis vremena pa nam ubaci koju slikicu
 
Top