Pomagajte :)

Pomagajte :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
jel bolji polovan mercedes ili nova skoda ???


Pike : pogledaj malo sta je Nr.1 u Svijetu, ali naravno mi u BiH smo najpametniji...... sta oni znaju sta valja...


200-300w za zadnju policu misllim da neznas o cemu pricas mozda ti treba sony od 300W ali DLS od 60 ce raditi i puno bolje nego ti od 300 sony. vjeruj mi dodji da probas i cujes..

visokotonci opet kazem i kako Faris rece naprijed Kompo system , nazad mozda coax-e kao rear fill i sub u gepek na neki amp sve to spojiti i milina
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
da muha prodaje sony sony bi bio najbolji ccc

HeHeHe:lol:
ma svak vuce na svoju stranu bez uvede ikome...:D

al DLS je DLS
Pioneer je Pioneer
Kenwood je kenwood
Alpina je alpina
al Sony je za nas...
Kontate...
 
Početnik
jel pionear ili pioneer


ja govorim iz licnog iskustva jer sam sve to probao, i nismo slucajno odabrali da radimo sa high end komponentama jer se stvarno ne isplati , najveci je problem nezadovoljstvo kad moras slusati neko smetlje..

mogli smo i mi prodavati sony, pioneer, kenwood ali mislimo da nisu dovoljno dobri i krenuli smo drugom stranom...
 
Član
muha je napisao(la):
jel pionear ili pioneer


Hvala...

Svak se proteze koliko je dug;) sam znas kako je kod nas, svi bi htjeli da grmimo al koliko smo teski toliko smo i glasni...
moj respect vazda za DLS i stvari koje ti radis muha i prodajes nikad nisam nista rekao protiv njih, ko zna mozda i ja sledece sezone brpnem sa 2 DLS-a umjesto kenwood-a al sad sam tezak taman toliko za kenwood... ;)
 
Početnik
kako mislis DLS i Alpine koriste tweetere od istog proizvodjaca, obojica imaju vlastiti R&D i svoje fabrike gdje se sve pravi ...tako da ti nije konstatacija bas osnovana...

DLS 17cm imas od 96km coax i 140 kompo u pitanju su DLS 126 i DLS K6 zvucnici ali u CLIO trebaju DLS K5 13cm ili bolje DLS C5A, eventualno alpine SPE-13CS
 
Početnik
svakako za high end kao sto su DLS Nobelium ili Alpine Type X ili F#1 komponente koje nemaju bas veze sa ovima o kojima govorimo....
 
Član
dobro je ba,nemojte me lozit,moracu opljackat kakve banke da dodjem do muhe da kupim kakvih sonijevih zvucnika. :)
trebace mi 4 komada ja mislim naprijed dva,nazad dva i pojachalce kakvo moze i first austria :)

ne ozbiljno moram vidit ovo ljeto navrnut da uzmem za vrata zvucnike neke jache a i pojacalo ce trebat da ih gura sto bi rekli vrsni poznavaoci auto akustike
 
Član
kad si na koncertu slusas izvodace koji su ispred tebe ne iza. stoga mani se zadnjih zvucnika. pare za zadnje zvucnike radije ulozi u prednji system. kasnije nabavi neko pojacalo i stvi mali sub. ne kontam zasto svi hocete imati 1000W itd. sa pojacalom 4x50W RMS moze se imati jako dobar zvuk. slusanjem glasne muzike (jest da je merak) samo sebi trgate usi.

kazi nam koliko si para uopste planirao potrositi da ti neko moze konkretno nesto predloziti.
 
Član
muha je napisao(la):
jel bolji polovan mercedes ili nova skoda ???

stvarno muha nidje veze .... mislim razumijem sta prodajes i sto prodajes, al isto tako i ti moras razumit da neko nema hebenih para da kupi to sto ti prodajes i s tim se moras pomirit .... nemozes ti tjerat nekog da kupi dls od 200 maraka ako cojk to nema il ako mu to nije potrebno .... ima ljudi sto im treba zvucnik samo da svira pa makar to bio i pionear :D samo da je jeftin .... a sto se tice mercedesa i skoda, i skoda je druze daleko dogurala kako su je svabe preuzele .... dovoljan pokazatelj toga ti je kolko ih se danas voza .... a i kod auta pa i kod svega ostalog ti je kolko ko moze zinut .... naravno da se milioneri nece vozat u skodi .... al opet nema potrebe za podcjenjivanje nicijeg .... nisam fakat mislio nista lose ovim postom, al jednostavno sam ga moro napisat .... pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top