Pomagajte :)

Pomagajte :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako da ne duzim.
Samo me interesuje koje biste mi preporucili 13cm zvucnike za ugradnju u Clia 1999god na vrata?
Ne bih nista prejako samo kvalitet zvuka i koristio bi ih na auto player-u koji ima izlaz 4x50w.
 
Član
po mom izboru pionier, ova nova serija(neznan točan naziv) pokazala se dosta dobra, bar šta san čuja kod pšrijatelja
al sve je stvar ukusa, i naravno novčanih sredstava
recimo ja iman focala 165a sa skretnicon i twiterima, i zadovoljan
za to nema dobro loše, kad ide na radio sve je dobro
 
Član
nivoST je napisao(la):
po mom izboru pionier, ova nova serija(neznan točan naziv) pokazala se dosta dobra, bar šta san čuja kod pšrijatelja
al sve je stvar ukusa, i naravno novčanih sredstava
recimo ja iman focala 165a sa skretnicon i twiterima, i zadovoljan
za to nema dobro loše, kad ide na radio sve je dobro

prijatelju...pokusaj drugi put malo razumljivije pricati..jedva sam pročito......salim se :D:D:D
 
Član
nokke je napisao(la):
nivoST je napisao(la):
po mom izboru pionier, ova nova serija(neznan točan naziv) pokazala se dosta dobra, bar šta san čuja kod pšrijatelja
al sve je stvar ukusa, i naravno novčanih sredstava
recimo ja iman focala 165a sa skretnicon i twiterima, i zadovoljan
za to nema dobro loše, kad ide na radio sve je dobro

prijatelju...pokusaj drugi put malo razumljivije pricati..jedva sam pročito......salim se :D:D:D

samo ti kaži ja ti znan i tepat ako kome triba
lol
 
Član
dls, alpine, pioneer, sony, panasonic .... spram mogucnosti, kvaliteta ti je po redu .... pozzz
 
Član
ja imam sony zvucnike u zadnjim vratima trosistemci ito bash mi ih edo ugradjivao i provlacio kablove i mogu rec da sam prezadovoljan kako sviraju a i zadovoljan sam jako kako je to eddo profesionalno odradio tako da bi ti preporucio sony i eddu :)
 
Član
Sony xplode ja imam na zadnjoj polici i super se cuju.Za obicnog covjeka i vise nego dovoljno,jedino kad bi ganjao neka takmicenja i kvalitet bas onda ove jace marke tipa DLS i ALPINE ali one imaju i jacu cijenu :)
 
Član
prvo moras reci koji ti je HU jer je on izvor zvuka i preporucio bih ti alpine ili pioneer ali sa skretnicama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top