Pomagajte :)

Pomagajte :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Joj ovih delegata sto pljuju po Sonyu :)
Vi se uhvatili takmicenja,obarate rekorde pa vam sad Sony smijesno izgleda ali za ljude koji se toliko ne razumiju u muziku i zvuk Sony je super..Ono za pojacat malo kad ti se svidi neka pjesma i to je to,opet kazem ako hoces da valja onda moras i platiti
 
vo odpoceli svadju ovdje frajer trazi normalne zvucnike da imaju cist zvuk vi se svadjate koja je bolja marka legendo odi uzmu sony on ti ima cist zvuk a i cijena mu je pristupacna..nece se takmiciti da uzima dsl, alpine, pioneer itd..
 
Član
Deyo je napisao(la):
XS-GT1625A fi ~16cm
Nećeš se pokajati,odličan zvuk,extra cijena. Pozdrav! ;)

XS-GT1625A.jpg

Eee momci hvala na prijedlozima, ali upravo sam mislio ovako nesto kao sto je preporucio Deyo...Nego znas li koliko para kosta ovo zadovoljstvo?
 
Član
Deyo je napisao(la):
XS-GT1625A fi ~16cm
Nećeš se pokajati,odličan zvuk,extra cijena. Pozdrav! ;)

XS-GT1625A.jpg

Auu ev sad vidim da su ovi 16cm, meni bas trebaju 13cm da ne moram sjeci plastiku i te neke belaje zato sto idu na vrata zvucnici i preko njih ide orginalni enterijer ( plastika ) auta.Nece se uopste vidit koji su zvucnici.
Da li imaju ovakvi ili neki slicni 13cm i cijena?
Hvala unaprijed[attachment=7292]Ovako izgledaju sadasnji, ali mi trebaju neki slicne velicine mal jaci da zamijenim ove i + nazad gdje uopste jos uvijek ne postoje.
 
Član
drug ja ti predlazem sony jer je on za slusanja odlican nije skup a svira odlicno ,a ako ti zelis takmicarsku muziku e onda ganjaj dls ,alpina pioneer itd...
 
Član
Deyo je napisao(la):
Tehnomag na stupinama u onoj šarenoj,neznam broj koji je,ako slučajno nema kod njih idi dole u mobilmediu u tuš-u ,ima 100% :icon_biggrin: Mislim da su cijene iste/slične,pa šta ti je bliže ;)

OK drug hvala puno :) Blize je Tehnomag preko ceste ;)
 
Početnik
sasvim slusajno sony kosta toliko a jedan DLS ili Alpine toliko, neoj ti uzimat te zvucnike ako neces ici na takmicenje , slusaj sony i udaraj se po glavi jer nisi cuo nista bolje...

osim ovoga imate i hertz, kicker, Audison....


i jos nesto , radije ostavi tej fabricki system nego neki Sony unutra stavljaj ilil bilo kakv system ispod 200KM

i jos nesto DLS i Alpine mozete kupiti u tuzli isto na stupinama u MEPROCAR....
 
Član
ma zna se da je alpine najbolji...
uostalom koliko para toliko muzike u pravom smislu rijeci :)
ima first austrija plejera a ima i no name dvd playera po 150 200 eur,ma odlicni su ljudi daju garanciju i sve al et slabo ko kupuje ;)
 
Član
ima jako puno brendova tesko je se odluciti. samo niko od vas strucnjaka nije napisao tacno model koji bi odgovarao covjeku konkretno i zasto.

best buy je DLS K5 ili B5 jer su ti zvucnici lako pokretljivi sa fabrickog ili bilo kojeg drugog CD playera. u cliu viskotonci kad se montiraju na fabricke pozicije gledaju u sajbu i tako daju jako dobar dsound stage, zato treba izbjeci koaxijalce.

pozz
 
Član
Ne treba meni muzika ni za kakva takmicenja samo za svoju dusu kad pjesma sjedne da odvrnem :)
Ocu 4 zvucnika znaci na vrata, zatim poredat 4-6 visokotonaca , dve velika zvucnika na zadnju plocu 200-300w i kasnije neki woofer-cic :)
Ali nisam pametan ljudi sto se tice tih vecih zvucnika, neki dan sam krenuo prema nekoj selendri i covjek dovlaci stvari iz Njemacke izmedju ostalog dovlaci i zvucnike.Strahota zvucnici neki, pa da vas pitam da li je bolje uzet tako te neke polovnjake za sicu ili ipak skupljat pare za nove?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top