Polo izmjene

Polo izmjene

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kad budem imo vremena.slab sam sa vremenom imam sad puno posla.ljeto dolazi,sezona krece sad se piva toci.pa tako da ujutro odem od kuce navecer dodem.kad god uhvatim vremena radim nesto na autu.felge na sve strane trazim nigdje nista nema
 

MyX

Član
EH! kad si kod felgi, nas'o sam ti ja kod lika jednog, ako se ne varam ''petokrake'' sa dvije gume (profil guma ne znam), mogle bi ja mislim za stoju doci. Cim prikupim sav info o njima javim ti i propratim sve to sa slikama naravno, da vidis i ti.
 
Član
haj da vidimo.jel stoja po felgi il sve cetiri stoja.posalji slike pa da vidim, lako nam je dalje.gume nisu problem.jesul 15" felge
 

MyX

Član
heheeee stoja po felgi, ma jok ba, stoja sve4 felge, da da 15ke su u pitanju. Treba jos samo da odem do lika i uslikam to sve, otisao bih jos davno, ali mi nije bas blizu, pa cu nastojati kroz par ovih dana da odem.......budes blagovremeno obavjesten
 
Član
jebi ga sad.nisam odma znao da je treba sjec, dovuko bi ti da sam znam da je zavarena.ev kako je ispalo
[attachment=1579]
[attachment=1578]
 
Član
ev kupio sam i providne bocne zmigavce sa led diodama pa nabacio.
[attachment=1799][attachment=1800]
felge jos uvjek trazim.a dok ne nabavim angel eyes kupicu i bijele prednje zmigavce,pa nek stoje privremeno ljepse je kolko tolko.
 
Član
Fini su zmigavci pravo... svaka cast na izboru... Pozz i sretno u nastavku sredjivanja svoga ljubimca.
 
Član
hvala ja to kako vidite pomalo radim jer imam posla preko glave i skoro nimalo slobodnog vremena da bi nesto konkretno uradio.al kad god imam vremena nesto raduckam oko njega
 
Član
Hehe, pametno... nesto poput mog komsije... covjek se slomi radeci, i onda u vecernjim satima nesto barce oko auta i tako svaki dan...
 
Član
Danas sam kupio felge i nabacio ih.Platin 15" felge oznaku neznam trazio sam na internetu nemogu nac.fino su legle.gume michelin.naprijed 195/50R15 nazad 205/50R15
[attachment=1807][attachment=1808]
[attachment=1811][attachment=1809]
 
Član
300KM gume skoro nove.jedna je felga malo izgrebana vidi se na slici al sve u svemu pravo mu leze.odma drugo auto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top