Polo izmjene

Polo izmjene

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev neki dan sam skinuo stop svjetla da ih malo zatamnim.
[attachment=1430]
ovako su izgledala tek skinuta
[attachment=1431]
ovako kad sam ih obojio
[attachment=1432]
i na kraju kad sam sve zavrsio ispalo je ovako
[attachment=1433]
Nisam ih puno zatamnio.samo sam jednom preso jer nisam imo vremena tako da se nesto extra i ne primjeti pa cu morat opet.
To je to za sada.Ubrzo narucujem Angel eyes farove od seata Ibiza/Cordoba 6K jer mi samo oni odgovaraju.ne proizvode se angel eyes za pola pa zato moram od cordobe al isto je to.kako budem sta radio postavljat cu slike.malo ce sporije to ic posto sam slab s vremenom al bicete obavjesteni o svim promjenama
 

IGY

Član
kad si vec radio trebao si uraditi kako treba, i trebao si izdvojiti malo vise vremena, ali predzi jos jednom, i bice bolje
 

edo

Član
ja kad sam tamnio na svom golfu uradio tri sloja i ispalo kao katran crno,doduše po noći bilo je
ok,ali po danu sam imao puno situacija da me neko drmne odozada,pa sam neki dan skinuo tu boju,dva sata sam je skidao i sad sam skontao da kupim oriđiđi hella tamne štopke...

polo tebi je ok ispalo,ja ne bih više tamnio...
 

IGY

Član
ja sam sebi na golfu presao oko 12 puta, ali je bio sprej namijenjen samo za to, i kostao je oko 20 KM, i izgleda crno, a kad rade zmigavci i rikverc svijetlo vidi se sve normalno, naravno od kocnica sam ostavio crveno, ono pola pola
 

edo

Član
bio je i kod mene,kupio ga kod onog lika u velešićimazajedno sa prajmerom,ma i kod mene se danju vidjelo,ali slabo,nisam mogao više podnijeti da me neki penzioner može drmnuti,pa sam zato i skinuo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top