POLIRANJE VOZILA

POLIRANJE VOZILA

Član
MTR da li imaš 3M backing plate 5" Perfect-it, M14 priključak i koja je cjena???

Kao ovaj:
http://www.google.com/imgres?q=3m+backing+plate&um=1&hl=bs&sa=N&rls=com.microsoft:bs-ba:IE-SearchBox&biw=1280&bih=849&tbm=isch&tbnid=1tqX0V3GBFYZmM:&imgrefurl=http://www.polishedbliss.co.uk/acatalog/3m-150mm-pads-cat10.html&docid=rDfUjVzjKT4MZM&w=320&h=239&ei=ULRxTr27GeqK4gS-xr2ACQ&zoom=1&iact=rc&dur=250&page=1&tbnh=156&tbnw=254&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:8,s:0&tx=152&ty=87
 
:lol: eh kad bi bili samo auti u pitanju :D


gradi se novo igraliste pa ga trebalo malko polirati,jer je bio ismirglan :)
 
Član
e jbm ga kako ga ovako izvuces, svaka ti cast..... imas moje preporuke, ako bude trebalo nekome poliranje
 

MTR

Član
eeddiinn je napisao(la):
MTR da li imaš 3M backing plate 5" Perfect-it, M14 priključak i koja je cjena???

Kao ovaj:
http://www.google.com/imgres?q=3m+backing+plate&um=1&hl=bs&sa=N&rls=com.microsoft:bs-ba:IE-SearchBox&biw=1280&bih=849&tbm=isch&tbnid=1tqX0V3GBFYZmM:&imgrefurl=http://www.polishedbliss.co.uk/acatalog/3m-150mm-pads-cat10.html&docid=rDfUjVzjKT4MZM&w=320&h=239&ei=ULRxTr27GeqK4gS-xr2ACQ&zoom=1&iact=rc&dur=250&page=1&tbnh=156&tbnw=254&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:8,s:0&tx=152&ty=87

ima , tj. ima svega samo ispisi sta ti treba jos , spuzve , nastavci od 75/150 itd itd
 
Član
Treba mi ovaj baking plate koja mu je cijena i koja je cjena spužvi 150mm zelena, žuta, plava, pa da se skontam.
Samo cjene molim te!!!
 

MTR

Član
eeddiinn je napisao(la):
Treba mi ovaj baking plate koja mu je cijena i koja je cjena spužvi 150mm zelena, žuta, plava, pa da se skontam.
Samo cjene molim te!!!

podloska je oko 70 KM , - + 10 KM , spuzve su ti oko 30 KM po komadu ( kad govorimo o 3M-u ) , imamo i jeftinije varijante od oko 15 KM , paste su od 60-70 KM.

Posalji mi broj tel. na PM , u ponedeljak sam u Sarajevu pa da ti ako hoces dam katalog i cjenovnik zvanicni za komplet reparaturni set od 3M-a , samo moras biti brz jer nam dolazi zelenog cepa oko 300 kila al to ode za 5 dana , ostalih ima vazda ;)
 

MTR

Član
MTR je napisao(la):
zlatko1685 je napisao(la):
neisplati se sve to uzimati da bi jednom u 2 godine polirao svoj auto,naravno za masovno poliranje onda da :icon_smile: mada i onda bez iskustva i znanja nema nista,nije zejbancija:icon_rolleyes:

imam ja rjesenje i za te probleme :icon_biggrin: ,

inace 3M Perfect It III linija u kompletu ( 3 paste i vosak ) je izrazito skupa za nase uslove i vecinom je koriste lakireri prije predaje vozila , i svaka od 3 paste je projektovana specijalno za rad sa rotacionom polir masinom ( Profi masine koje kostaju od 400 - 1200 KM ) i kad sve to skompletirate imate utrosak od nekih 350 KM ( uzimam u obzir da se kupuju i pripadajuce spuzve x3 od 3M-a )

i jedna informacija ( nadam se korisna ) , 3M je najveci i najjaci proizvodjac autoreparaturnih materijala i skoro svi ostali ( posebno Meguiars koji samo kupuje materijal i pakuje u svoje sarene kutijice ) kupuju od 3M-a.

Eh sad 3M ne bi bio 3M da nema nesto i za hobi program koji je pristupacniji za potrosacki djep , i ovo dole sto cu vam navest mi imamo na stanju a cijene su dosta pristupacnije ( napisat cu vam ih u toku sedmice ) kad se uzme u obzir kvalitet i potroseni materijal u odnosu na npr. Sonax i ostale kojih ima na svakoj benzinskoj pumpi.

idemo redom :D

autogeek_2171_50581427.jpg


dovoljan za minimalno 15 pranja , extra miris , uklanja sve fleke i prljavstinu sa laka i ostavlja finis kao da ste nanijeli vosak

CIJENA : 16,99 + PDV

autogeek_2172_470251223.jpg


uklanja tragove slajfanja od P1200 , oksidaciju , parnice od pranja....

CIJENA : 14,90 + PDV

autogeek_2171_47993071.jpg


ide poslije ove gore , potpuno sintetska baza , stiti od UV zracenja , masnoca i kontaminata ( prasina , itd..)

CIJENA : 15,25 + PDV

autogeek_2171_50716263.jpg


nanosi se na frisko oprano auto ( znaci u toku susenja ) na sve povrsine od guma , felgi , stakala , lima , znaci na oprano vozilo dok ima vode i onda se prelazi sa mikrofiber krpom , auto poslije sjaji ko pasje mudo :D

CIJENA : 14,25 + PDV

autogeek_2171_51076465.jpg


uklanja najteze oblike prljavstine sa felgi i guma bez da ostecuje materijal

CIJENA : 16,95 + PDV

autogeek_2170_52757113.jpg


vraca gumama izvorni izgled ( bez onog seljackoj sjaja ) a moze se koristiti i na ostalim dijelovima kao sto su lajsne i tamni nelakirani dijelovi karambolki

CIJENA : 19,40 + PDV

autogeek_2168_28935955.jpg


za unutrasnje i vanjsko temeljno ciscenje stakala i plasticnih dijelova , nije stetno za boju

CIJENA : 8,80 + PDV

autogeek_2171_50626774.jpg


cisti i odmah pruza zastitu na komplet unutrasnjosti , naspricas , sacekas , utrljas i onda uklonis visak i gotovo

CIJENA : 18,20 + PDV

autogeek_2168_1144054.jpg


samo se nasprica po motornom prostoru , znaci unutrasnji dio haube , motor i okolni dijelovi koji su zamasceni , ostavi se 5-10 minuta da radi i onda se sapere , sa ovim vam ne treba nikakva spuzvica i trljanje , znaci nanesi i saperi , vjerujte skida sve mrtvo i zivo

CIJENA : 9,10 + PDV

autogeek_2170_51409372.jpg


sa ovim kad uradite felge mislit ce te da nisu vase :D

CIJENA : 26,32 + PDV

I jos mnogo toga ;)

http://3mcarcare.co.uk/index.php

cijene u inostranstvu : http://www.3mselect.co.uk/c-662-car-care-products.aspx
 
Legend
ovo je stvarno povoljno ,.... čang šlang proizvodjaci bubaju vece cijena a sve " 0 " bodova

od ovih stvari se i kod tebe moze kupiti druze ??
 

MTR

Član
ArminM je napisao(la):
licno sam se uvjerio u neke proizvode, MTR ih ima veliku hrpu:cool::cool::cool:

nemoj mi cd zaboravit:icon_smile:

necu zaboravit , no sikiriki ;)

enesss je napisao(la):
ovo je stvarno povoljno ,.... čang šlang proizvodjaci bubaju vece cijena a sve " 0 " bodova

od ovih stvari se i kod tebe moze kupiti druze ??

moze sve sta god hoces , samo reci sta ti treba i dodje ti u toku sedmice kombijem ;)

Tiburon je napisao(la):
Na kom ti principu radi ovaj scrach remover?

pa uklanja siten parnice , mozes rukom ali bolji rezultat je sa masinom . S druge strane cijena mu je velika u odnosu na kolicinu i ono sta radi , 3M Fast Cut Plus je druga dimenzija za ovu a za 55 KM dobijes 1 KG i ona je plafon :cool:
 
Top