POLIRANJE VOZILA

POLIRANJE VOZILA

Član
mojne se sekirat :) kolega radio par godina na poliranju auta u đermaniji tako da momak sto bi rekli poznaje posao :)
ali svejedno hvala na ponudi da pomognes da si blize zvali bi te da pijemo vopi i jedemo cevape dok to sredimo
 
Član
Druze eto mene na proljece do tebe na jedno kvalitetno poliranje:icon_smile:
Još ćeš imati i šegrta pride, pošto u Zenici nemam nikoga :D
 
Član
MTR ako ti nije frka da mi odprilike reknes za koliko bi mi odradio bibi:icon_smile:
Vozam A6 2007 god. ima par ostecenja na sebi tako da bi morao malo i vodobrusnog koristiti ali nije to nista previse,znam da mi ne mozes reci tacnu cijenu ali mozel bar okvirno:icon_question:
 

MTR

Član
@Edva : ne mogu nista ni blizu ti rec dok ne bi vidio auto , samo na A6 vodobrusni ne treba zbog mekog laka , samo paste druze ;)
 
Član
@MTR drug jedno opce pitanje:
kada ispoliras auto s vodobrusnim ( skidas neki mali sloj laka) i sve odradis s tim pastama da li kasnije nakon odredjenog perioda (pola godine- godinu) moras ponovo polirati auto kada te paste izgube funkciju ili se 'speru' tj. dal se pojave tragovi vodobrusnog nakon odredjenog perioda?
laicki :)
hvala
 
Član
Je li ovo ova tema umrla? MTR radi li se nešto novo, neke pripreme za zimu, malo slikica da vidimo ako ima šta novo.
 
Da sam znao da ima rostilj, svratio bih:D
Zurio sam u Sarajevo, a mislio sam se okrenuti gore negdje pa da se vratim. Ali doci cu jednom maksuz.;)
 
mtr imama pitanje?
ispolirao sam svoj auto metalik crne boje sa 3 m pastama.
znaci zelen sa zelenim sundjerom i na kraju plavi sa crnim sundjerom + vosak od meguiars.
posle mesec dana stvorili su mi se hologrami,pa sam kupio plavi sundjer,zuti 3m sa zutim sundjerom.
e sad treba da predjem opet sve sa zutim pa plavim pa rozim?ili je to zbog nepravilnog pranja auta pa su se stvorili hologrami i svirlovi?
 

MTR

Član
nemoj djaba trosit sad paste jer vec imas 3 sloja pasti na laku , morao bi sve ponovo , fino skinu sa alkohol/ voda 50/50 i opleti , nisi nesto dobro uradio prvi put , vjerovatno si duze radio sa masinom zelena/zelena pa si skinuo neravnomjeran sloj bezbojnog .
moj savjet ne diraj nista
 
pa sa zelenim sa skinuo brdo ogrebotina pa sam malo vise koristio zelenog,ali sam odradio dosta auta drugih boja i sve ok a moj pila po hologramima,hvala na savetu pozzz

ali kontam da cu odraditi sa zutim,plavim i rozim pa sta bog da.nemogu ga gledati na suncu tako,jbg pozz

i da te pitam jos nesto ovo sa vodom i alkoholom,sa tim ocistis citav auto pre poliranja i to skine sve slojeve sto sam naneo na auto?
hvala ti lepo na savetu vise te necu smarati pozdrav
 
Top