POLIRANJE VOZILA

POLIRANJE VOZILA

.nOKe je napisao(la):
pa nije doslo do lima, bar koliko sam ja mogao primjetit, u biti bitnije mi je da skinem sprej , eh sad cime to je dilema.. ne znam moze li se to vodobrusnim skinut.. :icon_confused:

koju pastu koristiti kad se to skine vodobrusnim, moze li ona sonax sa olovkom sto dodje, u boji auta ?

nezz na koju mislis j*iga al uzmi neku malo grublju pa onda finiju i ne bi trebalo biti problema :)
 
Legend
na ovu mislim.. samo u plavoj boji

255454_gr.jpg
 

MTR

Član
jok ova pasta gore , samo se bacaju pare djaba , Noke poslao sam ti na pm sta ces .
a kao sto Spico kaze ako je doslo do lima onda je j*ada , a evo ove sedmice radim jedno auto koje komplet slajfam sa 1500/2000 na suho masinom , toliko je osteceno da ga je vlasnik mislio farbat , poslije mog tretmana bice ko nov , slike slijede .........uskoro ;)
 
Član
e ovako.. posto vidim da ima bas strucnih ljudi ovdje jedno pitanje da postavim... nekada davno, stari zagrebao auto(oko 10 cm) i neki "majstor" odradio to posle i boja je stajala neko vrijeme... posle 2 god boja mi se pocela bulvalno ljustiti :icon_rolleyes: na tom mjestu i okolo njega (vidi se fabricka boja)... e sta mi vi preporucujete da uradim i postoji li kakvo sredstvo ili polir pasta da se barem ublaze te ivice sto se gule.. hvala svim dobrim ljudima na odgovoru ;)
 
Član
Da li neko zna gdje se u SA ima kupiti kutna polirka (ne profesionalna, al` da ima podešavanje obrtaja) i sunđeri za istu (po mogućnosti 3M) i ako zna cjene okvirno?
 

MTR

Član
za tri spuzve spremi ( redosljedom : zelena , zuta , plava ) oko 100 KM , za 3M paste spremi oko 200 KM i to ti je to , a te masine mozes uzet za 100-120 KM samo ako nisi sa njima radio budi pravo oprezan
 
Član
Stanica prema gradu? One boje i lakovi ako se nevaram, u onoj niskoj zgradici gdje su poslovni prostori?
 

MTR

Član
eeddiinn je napisao(la):
Možda sam dosadan al nisam dobio odgovor gdje ima polirki za kupiti?

pretrazi pik , otidji u robot ili u obi

ako se mislis sa ovim bavit mogu ti dat koji savjet ;)
 
Top