POLIRANJE VOZILA

POLIRANJE VOZILA

Član
MTR je napisao(la):
Avdija A3 od naseg Ese , fenomenalan momak , :cool::cool: :

Photo0612.jpg

Photo0613.jpg

Photo0616.jpg

Fino se druzismo a i ispricasmo ! A i Avdija je sinuo ;) Moram ti poslat onu sliku sto smo slikali sa mojim telefonom.... Zaboravio, ne zamjeri
 

MTR

Član
Dok je drug farbao karambolku nabrzinu sam ga preletio glinom , opro' felgurne' i et ajmo dalje

U osnovi , malo vremena i truda je potrebno da se vrati dobar i kvalitetan izgled , ovo je bilo gotovo za 20 minuta , znaci pranje , pa glina i ponovo pranje da se uklone muzge koje ostanu od gline

Photo0633.jpg

Photo0634.jpg

Photo0635.jpg

Photo0636.jpg

Photo0637.jpg


gotovo :

Photo0639.jpg

Photo0640.jpg

Photo0641.jpg

Photo0642.jpg

Photo0643.jpg
 

LSD

Član
preporodio ga.....nego da ti se pohvalim Kupih ja onu polirku :D i zamisli...radi sve :D i potenciometar i sve :D
 
Član
Doktore, naručujem se za proljeće u ordinaciju, makar dva dana morao biti u Zenici ;) ! Pun mi je k**** ovih samozvanih majstora. Ni jednom, nisam bio zadovoljan urađenim poslom, naročito nakom prvog pranja !
 
Član
kolega svaka cast na poslovima,

neki dan smo te ja i Tiburon tracali :D

velika je mogucnost da ja i on zajedno dodjemo na proljece ;)
 

MTR

Član
Photo0670.jpg

Photo0681.jpg

Photo0671.jpg

Photo0673.jpg

Photo0679.jpg

Photo0680.jpg

Photo0676.jpg


3M wrap film 1080P , Brushed Steel Metallic

malo za baljenje oko zvalja :D ovaj je kod Lijanovica u Mostaru uradjen

Photo0683.jpg

Photo0682.jpg
 
Pozz! Nisam upratio, mozda je bilo rijeci negdje o tome: Aquapel, sredstvo za apliciranje na sajbu, skida vodu sa sajbe dok se vozi vecom brzinom, nano-ovo-ono-blablabla...

Helem, ostali tragovi po sajbi nakon nekog vremena, brisaci ne rade svoj posao itd. Imas li rjesenje za nastalu situaciju (ne sumnjam uopste citajuci temu i gledajuci uradjeno, ali eto, covjek mora pitati)? :D
 
Član
direstraits je napisao(la):
Pozz! Nisam upratio, mozda je bilo rijeci negdje o tome: Aquapel, sredstvo za apliciranje na sajbu, skida vodu sa sajbe dok se vozi vecom brzinom, nano-ovo-ono-blablabla...

Helem, ostali tragovi po sajbi nakon nekog vremena, brisaci ne rade svoj posao itd. Imas li rjesenje za nastalu situaciju (ne sumnjam uopste citajuci temu i gledajuci uradjeno, ali eto, covjek mora pitati)? :D


Pa ponovi postupak, i operi brisace. :D;)
 
Ma ne, to vise ne ide na sofersajbu, na vecim brzinama je ok, ali u gradu je ocaj, brisaci klepecu i preskacu po sajbi k'o divojarci po Prenju, Cabulji i Cvrsnici.
 
Top