POLIRANJE VOZILA

POLIRANJE VOZILA

MTR

Član
eldin84 je napisao(la):
Pitanje za MTR: Da li posle uradjenog posla peres auto?


tek za 12-24 sata zbog ovog voska koji stavljam , inace moze se odmah prati i pozeljno je zbog prasine koja ostane nakon poliranja
 
Član
Pitanje za MTR: Druze imam passata 5+ 2002 godinu. plava boja, nedavno sam radio dubinsko i poliranje ali nisam zadovoljan poliranjem ni malo, pa me zanima dolazis li ti kad u Gradisku ili Banja Luku, da pogledas auto i da vidis sta bi bilo najpametnije, ili da ga ja uslikam pa da ti stavim par slika ovdje..
 

MTR

Član
Stefannn je napisao(la):
Pitanje za MTR: Druze imam passata 5+ 2002 godinu. plava boja, nedavno sam radio dubinsko i poliranje ali nisam zadovoljan poliranjem ni malo, pa me zanima dolazis li ti kad u Gradisku ili Banja Luku, da pogledas auto i da vidis sta bi bilo najpametnije, ili da ga ja uslikam pa da ti stavim par slika ovdje..

dodjem mozda jednom u mjesecu ali mogu ti preporuciti Marina iz Kostajnice , potrazi njegov broj ( kucaj u google Folije Marin ) na netu , dobro momak radi , a i tebi je blizu ;)
 
Član
Stefannn je napisao(la):
Pitanje za MTR: Druze imam passata 5+ 2002 godinu. plava boja, nedavno sam radio dubinsko i poliranje ali nisam zadovoljan poliranjem ni malo, pa me zanima dolazis li ti kad u Gradisku ili Banja Luku, da pogledas auto i da vidis sta bi bilo najpametnije, ili da ga ja uslikam pa da ti stavim par slika ovdje..

Ko ti je radio poliranje?
Ja ti mogu preporučiti čovjeka u Gradišci.
 
Član
Pozz ljudi ...treba mi pomoc :S

Naime treba da poliram auto a u mom gradu nema nijedan " profi " detailer kao MTR :icon_cry:

Ja sam prezauzet sa svojim poslom tako da nemam kad ici u Banja Luku ili sl da trazim nekog dobrog majstora,pa sam odlucio da to odradim kod lokalnih "majstora"

Da bi to iole licilo na nesto moram uzeti Clay Bar i neki lubrikant uz to da pripremim auto za poliranje,posto oni ne znaju sta je glina uopste,naravno uzeo sam i neki vosak kad ga ispoliraju da ja to sam predjem.

Da li bi neko bio voljan da mi posalje daj detailer i glinu preko poste ili slicno,voljan sam platiti i vise za uslugu ;)

Jer ne mogu to naci nigdje ama bas nigdje,a zivim u manjem gradicu :icon_question:

Pitao sam MTR-a ali covijek se sigurno u guzvi pa ne stize odg na sve poruke u inboxu sto je i realno.

lp
Nikola :cool:
 
Član
Pa 3m imas kupit u skoro svakoj prodavnici boja i lakova. Samo sto ne mozes sa njim radit jer nemas dovoljno znanja, a i to se radi strojno.
Probaj sa hoby programom tj Sonax, imat ces dobre rezultate, ako vec nemas neki majstora u gradu. Jer bolje ti je da sam to sredis, nego da das auto nekome tko ne zna radit sa masinom pa da ti sjebe sve.
 
Član
Franki je napisao(la):
Pa 3m imas kupit u skoro svakoj prodavnici boja i lakova. Samo sto ne mozes sa njim radit jer nemas dovoljno znanja, a i to se radi strojno.
Probaj sa hoby programom tj Sonax, imat ces dobre rezultate, ako vec nemas neki majstora u gradu. Jer bolje ti je da sam to sredis, nego da das auto nekome tko ne zna radit sa masinom pa da ti sjebe sve.

Ne razumijes ti mene,znaju oni da rade ali nisu profesionalci...urade oni ok ali ne pripreme auto po mojoj zelji...

Da ima 3m uzeti u svakoj prodavnici boja i lakova sto bih ja pisao ovde i smarao vas dzabe.

Ukratko ako ko moze da mi kupi taj quick detailer i glinu i da mi posalje,platicu ja i vise ako treba jbt :icon_eek:
 
Član
MTR je napisao(la):
Stefannn je napisao(la):
Pitanje za MTR: Druze imam passata 5+ 2002 godinu. plava boja, nedavno sam radio dubinsko i poliranje ali nisam zadovoljan poliranjem ni malo, pa me zanima dolazis li ti kad u Gradisku ili Banja Luku, da pogledas auto i da vidis sta bi bilo najpametnije, ili da ga ja uslikam pa da ti stavim par slika ovdje..

dodjem mozda jednom u mjesecu ali mogu ti preporuciti Marina iz Kostajnice , potrazi njegov broj ( kucaj u google Folije Marin ) na netu , dobro momak radi , a i tebi je blizu ;)
pa dobro nije meni to sad zurba, imas li namjeru dolaziti u skorije vrijeme ? ;)


djordjep je napisao(la):
Stefannn je napisao(la):
Pitanje za MTR: Druze imam passata 5+ 2002 godinu. plava boja, nedavno sam radio dubinsko i poliranje ali nisam zadovoljan poliranjem ni malo, pa me zanima dolazis li ti kad u Gradisku ili Banja Luku, da pogledas auto i da vidis sta bi bilo najpametnije, ili da ga ja uslikam pa da ti stavim par slika ovdje..

Ko ti je radio poliranje?
Ja ti mogu preporučiti čovjeka u Gradišci.

Radio mi je onaj Miso iz Kozinaca, dubinsko mi je dobro uradio, ali poliranjem nisam zadovoljan .. na koga si ti mislio ? Ako si mislio na Subotica njemu auto ne bi odvezo sad ni dzabe da mi uradi, vozio sam mu 10 puta, uvijek mi nesto smuti slaze i na kraju nije ni radio ..
 
Član
Taj Mišo iz Kozinaca je radio kod Subotića , ali je otanak je za taj posao.
Mislio sam na Subotića , stvarno radi extra , ali jbg. kad se niste mogli dogovoriti...
Kod njega je vazda frka od ovih švercera što spremaju auta za pijacu.
 
Legend
neke poslove od svih ovdje ubacenih ,,..... ljudi bi lakirali auto , a ti to sredis da je kao novo lakirano ....
svaka cast po ne znam ni ja koji put , nije stvar samo ni u 3m-u sto je kvalitet u pitanju, ovdje tvoje iskustvo radi posao , dzabe sve kad ne znas sta radis ,
samo naprijed ovim tempom druze ;)
 
Joj moram i ja doci do tebe dok vam naprave onaj put prema Zenici vise , posro mi se golub na haubu isto ko da je jeo radioaktivni otpad ne mozes skinuti fleku i polirao i ribao prao al djaba ostalo
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Joj moram i ja doci do tebe dok vam naprave onaj put prema Zenici vise , posro mi se golub na haubu isto ko da je jeo radioaktivni otpad ne mozes skinuti fleku i polirao i ribao prao al djaba ostalo

nemoj puno ribat sjebat ces lak, nema nista gore od tih govana i smole. tim stvarima se oprezno mora pristupat
 
Top