policija

policija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma joj ne treba se natezati sa njima,otvoris i cao,koja je svrha dalje rasprave...u mom slucaju mene STVARNO nisu nista pitali,jedan je otvorio sam kasetu...i rovio...al mi nisu gepek dirali,ne znam sto???
 
Član
Imam ja druga sto ima 16 godina i voza stalno auto,jednom su ga zaustavili i zavrseno je telefonskim pozivom.Od tad ga nijedan policajac nije pogledao.
 
Član
Mene su kad je bio koncert Ljube na grbavici oko 1 sat iza ponoci dok sam cekao sestru na parkingu prisli sa svih strana njih oko 10 specijalaca i samo me opkolili doso jedan na prozor i kaze izlazi napolje... Ufatise me lupati neznam cime uglavnom samo sam cuo kako jedan otuda govori ostavi njega nije to taj i ostavise me onda jedan trazi saobracajnu a ja neznam ni gdje sam sve me boli jedva mu nadjoh dadoh i on pogleda vrati mi i kaze izvini greska i odose a ja polomljen dosla sestra zvala hitnu bio na pregledu ispalo lakse tjelesne povrede idi kuci i cao i nikom nista nikad nisam saznao razlog prebijanja niti sam sta uradio samo parkiran sjedio u autu
 
e fakat je to ruzan i neugodan osjecaj,jbga desi se,ali bas je glupo ispalo,jesul se bar izvinuli...eto ni kriv ni duzan...pa cime su klepali
 

JD.

Član
@xr4iboy ako imas kakvu stelu u muriji, mogao si fino bogalje kostati posla zbog toga ;)
 
Član
@Fiesta_Boy tukli su cim su stigli

@JD neznam ni koji su bili a kamoli da ih tuzim da sam znao koji su nemoj misliti da ih nebi prijavio ali sta cu kad nemam pojma samo znam da su me namarali 3 dana nisam izlazio iz kuce
 

JD.

Član
pa zavisi

ako imas ledja, pobrines se da svaki idiot od drota koji te greskom prebije, debelo plati, plus sto bi ostali bez posla
 
Član
znam samo da jos uvijek se mozes zaliti iptf-u ili kako se vec zove ova eu policija ali i to je slabo moze samo dobiti premjestaj koliko sam informiran
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma sta cu se zalit kad me prebiju. Nista time necu dobit. Al nek rade i to kad ima svakakvih debila, meni ne smeta ni da me prerove jer sam cist i legalan a ima debila i previse koje treba pofatati i prebiti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top