policija

policija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja se sinoc poslije okupljanja vracao kuci...i otisao nekim poslicem do dobrinje i idem tamo pored IMZITA,odvrnuo muziku,kad vidim neko blica,ja u retrovizor kad policija rotacije upalila...i ja smanjim muziku i stanem na sred ceste...i izadjose njih trojica iz auta,a ja se za to vrijeme svezao;-)Prilaze oni koda sam nekoga ubio jebote,ovaj jedan me izrovio ko debila zadnjeg,sve me za guzove fata,ja crko od smijeha,nisam mogao da izdrzim,a drugi caja lampu u ruke i rovi auto...sve je on izrovio,kasetu mi naopacke okrenuo...morao sam mu i kameru pokazivati i otvarati(fala Bogu da nije trazio da gleda snimak;-)),i poslije 10-tak min nakon sto je sve izrovio,vraca dokumente i „hvala,dovidjenja“...jebali mamu svoju razrovili auto,a jos nisu ni rekli sto su me rovili...jel ikog od vas sinoc policija zaustavljala,mozda im je bilo nesto dojavljeno...oko oruzja ili droge,jer kod mene su sve izrovili,cak mi je nasao marku ispod sjedista,pa mu se ovim putem JAVNO zahvaljujem;-)
 
Legend
Meni se nesto slicno, samo jos i gore desilo na M dvoru, kad sam tek stavio folije, zaustavili me puhovci, bio petak, navece oko pola 10. pola sarajeva je bilo tu noc u tom dijelu.. A oni mene na sred ceste maraju. Otac ih hebo...
 
Član
Ma tako oni imaju obicaj da zaustave radi nicega - rutinska kontrola ali su ti trebali reci razlog zaustavljanja... Gledaj ponedeljkom hayat oko 5 ima ona emisija jump street...
 
@daki-sta kazes da su te na sred ceste marali,koliko znam marati-znaci udarati,jel to bilo i fizickog nasrtanja...???

Mene su ono bas ispeglali,jebote rovi mi novcanik....a onda i mene,ja jest me isfato,meni sve nesto smijesno,ne mogu prestati reko jos mi treba da me klepi...
 
Član
I pored izgleda auta nemam problema sa specijalcima, non-stop me rovili pa valjda odustali jer nikad nista nenadju:lol::lol:
Al me zato prasinari ganjaju kao da sam im ubio pola familije.
Dnevno po 5-6 puta me zaustave i peeeeeeeglaju.
Iz ovog posta se moze zakljuciti da MRZIM POLICIJU,tj.seljacine nesposobne i neobrazovane.
 
Putovanja.ba
Administrator
Moram novog vozaca trazit, previse si policije na sebe navukao, eto te ko na NFS-u haha :lol:
 
@Erko-eto vidis nemres ni stakla zatamniti a da te ne zaustavljaju...ma prasinari su dosadni ko vaske...nego mogu mislit tebe kada udjes u auto prvo upalis svijetla,pa pojas...pa laganini...
@Fele-hihihi ma patrole su to moj Fele...jos rotacije,koda sam nekog ubio na sred ceste me zaustavili,narod prolazi,gleda...a jos mi nisu rekli razlog svega
@daki-ma dobro je nek je proslo tako kako je...ma to sigurno zbog stakala,jesul sta pricali na tu temu
 
Član
Jednom sam se ja zadesio na kovacicima kad su zaustavili neki plavi BMW. Fakticki su ga cijelog ispraznili. Sve izbacili napolje od onih sitnisa iz kasete do sjedista i otiraca. Kad su zavrsili onako sve ostavili na cesti i otisli. To ti je nasa policija
 
Legend
Jesu, prvo su me svog izrovili na sred ceste, sve povadili iz kola, i mene na kola, i pretresli, rasiri noge ruke itd... A onda ostali usli u djipa, i sad me ovaj pita odakle sam, sta radim u sarajevu, i kaze pretamna su ti stakla. Pa reko Llumar folije su, imam i atsest i sve. I on kaze sta me briga, i onda mu kazem gdje radim, i on me popusti, al kaze daj da vidim atest, i uze da cita, i citao, 10ak minuta i vrati mi, i kaze upisi u saobracajnu to i odose.

Odose a sarme ne probase :)
 
Član
ja samo imam problema sa saobracajnom policijom a puhovci su zakon, profesionalno odrade svoj posao dovidjenja prijatno naravno kada ti nista ne nadju..
 
naravno ako ne nadju nesto kao sto je edo rekao oni su fer...ali bezze ako vide da nemas nista pa te peglaju...a ova saobracajna policija mi je na vrh k... samo nesto seru a jadni oni,sve papci i seljaci....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top