policija

policija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nekad tamo u martu ili aprilu vracam se ja iz grada oko 1 kad puhovci kod sumarskog i pokazuju mi da stanem. Ja ono sve po ps-u stanem, sva cetiri, ugasim auto, izadjem kad oni samo sjedose u puha i odose... Sta li je to znacilo?
 
prepali se...;-)Ili su mozda bili pijani pa te zajebavali...
SALA,ne znam fakat sta je to znacilo,nego jesil ti siguran da su pokazivali da stanes...
 
Član
Izasao onaj puhovac i pokazuje da stanem... Nisam bio ni pijan a ni lud... Ja mislim :)
 
ja se nadam da je tako,nego probaj se ti prisjetiti kako je to bilo;-)Ma to je bio sigurno neki prebacaj s njihove strane...
 

JD.

Član
e ovako sto se tice policije, ne smiju te pretresati bez naloga. smiju ako imaju dojavu ili neki drugi opravdan razlog, inace ti ne smiju dirati auto.

mene su vise puta specijalci zautavljali i svaki put su trazili da im ja otvorim gepek, i da im ja otvorim ladicu ispred suvozaca jer oni to ne smiju dirati, nisu nista dotakli nego samo pogledali i osvijetlili sa lampom.

ako su policajci ne znaci da mogu provoditi zakon kako je njima ceif.

i slazem se da su specijalci puno puno kulturniji i normalniji od onih obicnih drotova.
 
Administrator
JD. je napisao(la):
e ovako sto se tice policije, ne smiju te pretresati bez naloga. smiju ako imaju dojavu ili neki drugi opravdan razlog, inace ti ne smiju dirati auto.

mene su vise puta specijalci zautavljali i svaki put su trazili da im ja otvorim gepek, i da im ja otvorim ladicu ispred suvozaca jer oni to ne smiju dirati, nisu nista dotakli nego samo pogledali i osvijetlili sa lampom.

ako su policajci ne znaci da mogu provoditi zakon kako je njima ceif.

i slazem se da su specijalci puno puno kulturniji i normalniji od onih obicnih drotova.
u pravu si da ne mogu pretresati bez naloga al pokusaj im ne otvoriti sta kazu i ne pokazati im pa ces vidjeti zadrzat ce te dobiti nalog u roku pola sata-sat kad dobiju nalog ( a brzo dobiju)auto odvlace u stanicu i rastavljaju dio po dio pa kad nista ne nadju puste te a ti auto sastavljaj kako znas
 
Legend
Ma daj, kada bi se tako to radilo, suplja prica, nesmije ti nista rastavljat, tek tako, a i sve sto rastavi mora vratit kako je i bilo.
 
almera_2.0_D je napisao(la):
Ma tako oni imaju obicaj da zaustave radi nicega - rutinska kontrola ali su ti trebali reci razlog zaustavljanja... Gledaj ponedeljkom hayat oko 5 ima ona emisija jump street...

Meni su prvi put pretresli auto u tvom naselju i to puhovci. :)
 
Administrator
daki je napisao(la):
Ma daj, kada bi se tako to radilo, suplja prica, nesmije ti nista rastavljat, tek tako, a i sve sto rastavi mora vratit kako je i bilo.

pokusaj pa ces vidjeti a ti kasnije tuzi koga hoces
 
Legend
Pokusavam vec duze vremena, pa se nista nije desilo. Niko nista nije rastavljao, niti prjetio.
 
Ja nisam imao puno slucajeva ali kad sam te noci posao da im otvori kasetu, havarija. Jedan lampom me zasljepi a drugi samo sto ne vristi "polako". Nakon toga "Dovidjenja i sretno" i ja rasplio sav sretan.
 

JD.

Član
nissmo je napisao(la):
u pravu si da ne mogu pretresati bez naloga al pokusaj im ne otvoriti sta kazu i ne pokazati im pa ces vidjeti zadrzat ce te dobiti nalog u roku pola sata-sat kad dobiju nalog ( a brzo dobiju)auto odvlace u stanicu i rastavljaju dio po dio pa kad nista ne nadju puste te a ti auto sastavljaj kako znas

izvini ali kakve to veze ima sa pretresanjem bez ikakvog razloga ?

normalno ako odbijes da otvoris gepek da to povlaci neke druge stvari i druga pravila, ali ako te zaustave onako, ne mogu ti nista dirati bez naloga, jedino im ti mozes otvoriti sta zatraze mogu pogledati i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top