Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Član
nenad je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Poklanjam 15ak T5 led smd sijalica za instrument tablu, osvjetljenje prekidaca... Boja ide na zuto, nije klasicna "kristalno bijela".

Otisle sijalice, posto Dzeni nije javio da li mu treba za licno auto.

ma trebalo mi za motor, nisam imao vremena ni da dodjem a ni da ih postavljam, mislio sam ih pokupit pa u zimi se zezat s njima ;)
 
Član
Poklanjam takodje i iphone 2g ...ne ispravan...potreban zadnji oklop sa paljenjem i mreza (otkinuo) ...ispravan touch,baterija,zvucnik...
 
Član
Poklanjam i ja limenu lajsnu od jette 2 koja dođe ispod farova. Boja je plava, neda mi se slikat
 
Član
Trebal nekome pločica za pioneer player, zaboravio sam koji je model, očitavao je mp3 ...
To je ta, ispravna je pločica

 
Član
znsci ostala mi sjedista stara faki vizacevo sjediste znaci dodje zadnja klupa sa naslonjacima za glavu i suvzacevo sjediste vozacevo fali dodju u presvlaka od vozavevog sjedista.ako nekom treba nek se javi
 
Poklanjam sportski auspuh mislim da je i homemade,daje malo zvuka na vecim obrtajima ali nista pretjerano....Lexmaul ili tako nesto pise na loncu
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Jedna molba,ima li itko u blizini mene ili zna da ima na otpadu nekakvom da nije daleko tablu od Puga 205 da nije ostecena ili cak od 106 da nije skupa naravno placam jer nemam vremena da obilazim otpade
Je li aktuelno ovo jos? Pozz
 
Top