Plava koverta

Plava koverta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
ma ne pise mu na celu da mu je vozacka trebala bit oduzeta, nit policajci imaju spisak takvih pa da te fol prepoznaju...

nemojte biti tako isprepadani nasom "strasnom" policijom ;)
 
Član
Nakon koliko dana odprilike dodje ta famozna "plava koverta", mene su uhvatili
u proslio cetvrtak (dan nezavisnosti :D koja ironija :D ) i jos nisam dobio nista (danas je utorak btw. :D )
kad bi mi trebala doci ?
i kolika ce kazna odprilike biti?
ogranicenje je bilo 40, mene su uhvatili da vozim 83 :( u naselju...
 
Član
joj stoja jesi ovaj "sadrzaj koverte" fino uslikao i ostao inkognito :) fol nemoj govorit boris sa malte :)hheheeja ocekijem poziv za kafu ;)
 
Član
iskreno ne znam da ovako brzo nastupa zastara ... jedino sta je moj rodjak uradio predao jednu vozacku a vozio sa stranom ... :S ... jesi primjetio onaj dio ... prinudno privodjenje ? ..ako iz opravdanih razloga... mora postojati neka mjera i za ne predavanje vozacke :) ...
 
Član
kazes bio na putu mjesec dana... nece ti trazit pasos da gledaju imas li stembilja...
 
hahahah evo ja vozam,meni nis nije doslo ihahahaha,boli me...nece je ni dobit...reko sam burazu da im kaze da sam se odselio:-=)
 

IGY

Član
izvini zbog OT
meni je drot odmah presudio kaznu od 300 km i zabranu 30 dana, i moram platiti u roku od osam dana, i kaze mi on da odmah predam vozacku da mi upisu kazneni bod i zabranu da to prodze prije ljeta, i da se vozam i ako bi me zaustavili da slazem nest kao hitan slucaj i sl. i jos mi je rakao da ga zovem ako se bi me slucajno zaustavili u novom sarajevu, i govori vozi polako vezi se i niko te nece zaustavljati. pa eto vidicu kako ce to sve ispasti
 

IGY

Član
--------------------------------------------------------------------------------
 

JD.

Član
ChaZOne je napisao(la):
Nakon koliko dana odprilike dodje ta famozna "plava koverta" :D

zavisi

ako su te zaustavili u opstini u kojoj si prijavljen doci ce ti za max mjesec dana

ako je u pitanju druga opstina onda malo duze


igyracer je napisao(la):
izvini zbog OT
meni je drot odmah presudio kaznu od 300 km i zabranu 30 dana, i moram platiti u roku od osam dana, i kaze mi on da odmah predam vozacku da mi upisu kazneni bod i zabranu

za koji prekrsaj ?

obicno za te vece prekrsaje (samim tim i vece kazne) prvo ides na sud pa ti oni tamo daju uplatnice za kaznu, a imas mjesec dana da uplatis, a daju i na rate uvijek...

a sto se tice kaznenih bodova, koliko sam upucen nemaju jos sistem za to, nemaju bazu podataka, nit imaju mjesto gdje bi se ti bodovi upisali...

a pusti da prodje dva mjeseca i ta zabrana od mjesec dana ce ti zastariti, ne budi lud da dajes vozacku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top