Plava koverta

Plava koverta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Daki-4trake,od toga 3 trake bjesna kola,i policajac poleti u moju traku da mene zaustavi,zamalo je poginuo,ali nece njih nego mene,ma daj pusti te suplje obavljaju svoj posao,obavljaju moj k...,lako im je nama...mamu im

Gdje je zakon Feleee
 
Pomocu ti ja :) Ma ja sam cuo da onda moras valjda ponovo polagat testove. Nisam siguran samo znam da nebi volio da mi tamo pisu neke crtice i poene (kaznene) a fiesta cuvaj se nije ni malo kroz grad 110. Fino buraz kad te ufati pa ti na autoput pa tamo cepi.
 
Putovanja.ba
Administrator
-=CeR@=- je napisao(la):
Pomocu ti ja :) Ma ja sam cuo da onda moras valjda ponovo polagat testove. Nisam siguran samo znam da nebi volio da mi tamo pisu neke crtice i poene (kaznene) a fiesta cuvaj se nije ni malo kroz grad 110. Fino buraz kad te ufati pa ti na autoput pa tamo cepi.

De ba cera mani suplje, prica nas narod svasta.

Fiesta pogledaj na stranici kluba, tamo je bilo.
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo sad cu potrazit i poslat, a hos mi dat jedan plus onda :lol:
salim se evo ti PM, valjda ce ti pomoc ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
I jesi li nasao? Ima li u onome sto sam ti stavio? Ukucaj Zobs u google ili neki drugi pretrazivac. Ja sam samo to nasao, jer sam znao da ima tu.
 

JD.

Član
znaci clan 44 ti je prekoracenje brzine u naselju

ako si prekoracio do 30km/h preko ogranicenja, ide ti samo 50 KM kazna

ako je prekoracenje 30-50 km/h preko ogranicenja, kazna je 100-300 KM
plus sto se izrice oduzimanje vozacke 1-4 mjseca

e kazes da si 110 isao, znaci onda ovaj drugi slucaj.

imas vise opcija:

1. odes na sud i izmolis da ti ne oduzimaju vozacku i da ti izreknu minimalnu kaznu dakle 100 KM, navedi neki razlog zasto si zurio itd

2. ako ti izreknu oduzimanje vozacke, predat ces je ako si lud

zastara je onoliko vremena koliko oduzimanje traje, ali se prekida svakom radnjom kojom se taj postupak ponovo pokrece. u svakom slucaju zastarijeva kad prodje duplo vremena koliko traje oduzimanje. znaci izreknu ti oduzimanje na npr 2 mjeseca, slucaj zastarijeva nakon 4 mjeseca, a u to vrijeme ce te u najgorem slucaju jedan put traziti da vide zasto nisi predao vozacku...

dakle samo ce budala predati vozacku...

et pitaj ako ti je nesto nejasno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top