pitanje

pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
posto ce ovo biti izbrisano...
kontali taxisti da ga zabiju, a kod taxiste pakas i armaturu precvika a kamoli sta drugo....
 
Član
TAXI je napisao(la):
posto ce ovo biti izbrisano...
kontali taxisti da ga zabiju, a kod taxiste pakas i armaturu precvika a kamoli sta drugo....

hehehe :lol::lol::lol: sto me fino nasmija pred spavanje... :D hvala drug :icon_biggrin: i samo tako, nedaj na sebe... ;)
 
Član
TAXI je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
pretpostavljam da je oko onih xenona. to ti je zato sto edo prodaje xenone. znao sam odma da ce biti nesto tipa "makreting@bhtuning.com"...

valjda si do sad navik'o na to na ovom forumu... ;)
ma boli mene ku*** za njegove xenone itd
samo znam da ljudi zaboravljaju neke stvari ali nema veze.. zna edo o cemu ja to...
da se bezveze neneraviram dalje...

evo npr sto nisu izbrisali hifonics muziku i to je uradnji i ti je novo...



Sta zaboravljam :icon_question::icon_question:
To si mi ti nesto valjao u zivotu pa ja zaboravio :icon_question::icon_question:
Dao si mi neki rabat dobar pa ja zaboravio :icon_question::icon_question:

Ne znam sta zaboravljam.. Jedino sto sam sa tobom trgovao je naba za volan za koju si mi digao cijenu vise od dogovorene, jedino ako to zaboravljam..

Krsis pravila foruma konstantno i bices adekvatno sankcionisan..

EDIT: A za te uvrede / psovke, sve sto imas protiv mene licno nazovi da rijesimo..
 
Administrator
opet problemi i spamanje po forumu, kome se ne svidja ima i drugih nacina da se reklamira i trguje, ko hoce neka procita i postuje pravila, a ko nece i ne mora bit ce brisan i banovan bez objasnjenja (ako nije shvatio pravila nema potrebe ni da mu se objasnjava.)..

Emire 89 - dosta vise i tvoje suplje i pametovanja i sad negdje drugo prosipaj iz supljeg u prazno


za spam i glupiranje ide BAN bez opomene, za reklamiranje isto tako
 
Legend
pa ljudi dragi,ovakvi problemi se ne rjesavaju banovima,ne odgovaraju vam kritike:icon_question:
ne znam dokle ce ovaj forum ovako...

pozz
 
Član
Koja kritika??

To sto je njemu obrisano 10 komercijalnih oglasa?

Jeli treba da xXx shop ima iste pogodnosti kao i npr. firma TAXI-BAR koja dobrim djelom odrzava rad foruma..
Pravila postoje i trebaju se postivati ;) ali boli tebe briga kako se odrzava forum i koliko para i truda treba, dodjes na gotovo.. Pojedincima je samo bitno da "napisu nesto"..
 
Legend
ajd kad se vec prica o spamanju oglasa i tako nesto slicno, imam neki osjecaj, dugo sam na forumu fakat, i napisao sam hejbet postova, ali sada kad pisem post nekako uvijek idem sa ustrucavanjem, jer ne znam kako ce koji od moderatora/admina biti raspolozen da mi izbrise post ili nesot slicno

juce je striko postavio oglas gdje prodaje "trkaceg focuas" medjutim o preradama nije nista receno, a bit "trkaceg auta" i sama njegova cijena koja bi trebala da se razlikuje od onog obicnog jeste bas u tim preradama, logicno je da cu pitati sta je radjeno na autu (jer bas nista nije navedeno) i naravno mod brise post i kaze dosta offtopica, pa dokle vise ?

htio bih samo naglasit da se rezimira rad moderatora i na da se fino definise kriterij po kome se brisu postovi i zbog cega, a ne kako je kome cejf da ih brise..

otjerat ce te raju sa foruma, ostat ce samo ovi sto pisu bezveze da se nabijaju postovi, o tome pricam.. ne znam jel sada politika foruma da ima sto vise clickova ili zdravu raspravu o automobilima, i da se ljudi druze..

ako je samo do clikova, kad tad ce postati monotono, kada ljudi odu, kao sto se desilo auto.ba/forum u

i da.. o ovom restrikcijama i da ne govorim, jer je doslo do toga da se bukvalno ne moze postavit oglas sa komercijalnih stranica tipa pik, market (ajd ok shvatam dok je bio bhtuning oglasni sistem kao na autopijaca.ba) ali sada kada je vracen ovaj sistem stari, zbog cega su restrikcije jos uvijek tu ? registrovan sam jos na 10 foruma, i nema nikakvih restrikcija, kako da ti forumi "zive" a na ovom je sve zivo zabranjeno, a ima vise sponzora nego iti jedan drugi forum..

ako moze neko da mi objasni ..
 
Član
Pitaj kako zive oni koji imaju preko 150,000 unikatnih posjeta mjesecno i zauzimaju bruku prostora.. Kada imas 5000-10000 posjeta mjesecno dovoljan ti je i onaj free hosting sa neta ;)

To za fokusa je greska i nije se trebalo obrisati..
 
da se nadovezem na ovo necu nikog ni kritikovati ni pomenuti samo iznosim neke stvari previse ljudi sa ovog foruma biva banovano i otjerano u zadnje vrijeme i to su sve stari clanovi koji imaju po par hiljada postova a nidje nema razloga sto je otjeran sbog jedne rijeci jednog slogana da se ide na ban i tjeranje nema smisla. pogledajte dignite koju staru temu pa cete vidjeti koliko ljudi koji su komentarisali tu nema ih a uvijek su bili tu uz forum imali korisnih stvari za reci i korisnu temu postaviti


P.S. ovdje nema ni traga demokracije i prava glasa:icon_question:
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
Pitaj kako zive oni koji imaju preko 150,000 unikatnih posjeta mjesecno i zauzimaju bruku prostora.. Kada imas 5000-10000 posjeta mjesecno dovoljan ti je i onaj free hosting sa neta ;)

To za fokusa je greska i nije se trebalo obrisati..

oke hvala edo na objasnjenu, nisam bio upoznat kako funkcionise to, zbog toga sam pitao, nisam nista lose mislio sa tim, svako ima pravo da vodi svoj forum kako zeli, i to je svakako ok..

eh sad ovo sto sam rekao za focusa je samo 1 od nekolicine postova koji se brisu iz oglasa, podrzavam brisanje postova tipa jest dobar, sto ga prodajes i slicno, ali za neke konkretne stvari treba imati razumijevanja..

pozdrav
 
Administrator
niko nije bez razloga BANovan
sta mislite koliko je tesko pratiti i brisati nepotrebne komentare i to uvijek od istih clanova, koji u vecini i nemaju auto vec su na forumu da ubiju dan i dosadu, vecina ih pametuje, komentarise i dijeli savjete a sarafa nikad nisu zavrnuli a ne nesto vise ,misle da promijenom ulja i stavljanjem filtera s pijace dobijaju konje.
Takvi su najglasniji i najvise komentara imaju vrijeme je da ovo postane ozbiljan forum i da se okrene automobilizmu i tuningu uopste
 

IGY

Član
noke ja sam obrisoa to za focusa, jer sam smatrao da je to bespotrebni spam, 99% sam ubjedzen da ga neces ti bas kupiti, onaj koga bas interesuje to auto nazvat ce Striku, ii mu poslati PM
sigurno bi nakon tvog posta bilo jos par postova tipa dobar, odlican....
a nakon sto bi Striko odgovorio sta je radzeno sve sa auto m tu raspravi nebi bilo kraja;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top