pitanje

pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stvarno ste smijesni, znaci nesmijem staviti oglas da prodajem nesto novo, sad ce opet ista prica auto shop blablabla
nigdje se nespominje shop, smijesno........
 
Član
emir_89 je napisao(la):
pretpostavljam da je oko onih xenona. to ti je zato sto edo prodaje xenone. znao sam odma da ce biti nesto tipa "makreting@bhtuning.com"...

valjda si do sad navik'o na to na ovom forumu... ;)
ma boli mene ku*** za njegove xenone itd
samo znam da ljudi zaboravljaju neke stvari ali nema veze.. zna edo o cemu ja to...
da se bezveze neneraviram dalje...

evo npr sto nisu izbrisali hifonics muziku i to je uradnji i ti je novo...
 
Član
Nodiash i emir_89 javna opomena za spam. Momak je postavio pitanje, odgovor očekuje od odgovornih u ovom djelu foruma.

TAXI ja sam izbrisao postove sve koji ovdje fale i oni su bili viška, i ja punim imenom i prezimenom stojim iza toga.

Tvoja je tema, ako imaš šta dodat, dodaj... onaj ko ti treba odgovorit, sačekaj na njegov odgovor i dobit ćeš ga. Ja kao moderator ti nemogu odgovorit na postavljeno pitanje i nemojte mene uzimat usta da sam smiješan i slično... samo sam postupio po pravilima i stalno ću tako radit, bio u pitanju ti, neko drugi ili neko od moderatora. Pravila postoje za sve nas i ista su jasno napisana...

Znaš i sam da spam mene i nekih drugih ljudi koji te nemogu pomoć je nepotreban i neće tu stajat bezveze.

pozdrav.
 
Član
nek mi se napusi kurca ko god je izbrisao.
da bezveze neblebecem dalje
ko je, zasto je itd...
 
Član
liku vise dosadilo da mu "presipaju iz supljeg u prazno". previse se pocelo glumiti silu na ovom forumu...

nebi me cudilo da me banuju zbog ovog posta :D
 
Član
Nisam u toku i ne znam sta je bilo , ali ipak mislim da nije u redu da se psuje vrijedza i slicno , sve se moze uz dogovor za sve se nadze rjesenje svako zasto ima svoje zato :D :D :D

Ljudi smo dogovoricemo se sve :D
Ev ako oces daj meni oglas i ja cu ti ga postavit nije problem , ako ti vec ne mozes iz nezz ni ja koji razloga
 
Član
nije da ne moze, nego mu je izbrisan oglas gdje je stavio da prodaje xenone. i sad lafo da ceka odgovor "nadleznih" koji ce naravno reci da se modovi ne trebaju pravdati zasto to rade, a svi dobro znamo da je to iz razloga sto i edo prodaje xenone. isto to je uradjeno prije nekih godinu dana momku koji je takodje prodavao xenone. s tim sto je on, cini mi se banovan skroz...
 
Član
koliko sam vidio..admini su bili online..al se nisu udostojili da odgovore na ovu temu :icon_rolleyes:
 
Početnik
heh hajte ljudi na www.balcan-tuning.com, pa se malo opustite, jbg, ovdje cemo furat ozbiljne teme i ponasat se ;)

w w w . b a l c a n - t u n i n g . c o m :D
 
Član
Ne branim nikoga da odmah kazem da ne bi bilo...
Al trebate shvatiti da i ovaj forum treba od necega zivjeti, asto se tice toga daadmini i moderatori nisu duzni objasnjavati svoje postupke to je tako na 99,99% foruma i to je neko nepisao pravilo, zamislite kada bi svima objasnjavali sta i kako ode to onda u ....
A naravno da ima i toga da svak gleda svoje, haj mi samo recite gdje ima neko npr na svojjo stranici, radnji, portalu..nebitno gdje da pravi sam sebi konkurenciju, nema nigdje ko god hoce nek plati liepopa nek izvoli ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top