pitanje

pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vala je bas glupo da ti nedaju da prodajes nesto tipa xenone to bas cenzura teska....smijesno
 
Član
ma ok je to sve legionaru, ali se pocelo pretjerivat i preseravat sa silnim "cenzurama"... dokle je doslo da se trajno banuju korisnici koji u PM posalju link nekog drugog foruma...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ma ok je to sve legionaru, ali se pocelo pretjerivat i preseravat sa silnim "cenzurama"... dokle je doslo da se trajno banuju korisnici koji u PM posalju link nekog drugog foruma...

Shvatam ja sta ti pricas nego kazem kako je realno, aznam i tu situaciju za drugi forum, kako je bilo i sta ;)
 
Član
ma hajd i da oni otvoreno kazu, ne smije se to i to. i onda bi i razumio. ali se prave budale ba. pa nije niko tu glup. ako nesto ne dozvoljavas onda reci javno da se to ne smije, reci i zasto. al nije niko od juce pa da te neko pravi budalom...
 
Član
Pa dobro legionar naravno da neces sam sebi pravit konkurenciju ali nije u redu ni eliminisati svu ostalu..mislim, ne znam jel razlog brisanja oglasa taj sto emir kaze, po dosadasnjem rezimu, pretpostavljam da jeste ali ako je tako onda stvarno nije okej...to je isto ako bi ti postavio oglas da prodajes nesto a neko ti ga izbrise iz razloga sto i on to isto prodaje i zna da ti imas radnjicu koji se time bavi iako je nisi pomenuo u tom oglasu...not fer if u ask me :icon_biggrin:

Ispast ce da niko nesmije stavljat oglase u kojima prodaje xenon a vjerujem da to nebi trebao biti slucaj...

btw mozemo mi ovako do sutra...kad dodju admini nek razjasne sve ;)
 
Član
Ma negovorim ja samo za xenone, svi ste odavno na forumu i svi ste vidjeli da je bilo ddosta reklamiranja i onda ljudi postave post ispod htuning marketing i opominju al niko to nije ni 2% sljivio tako da sada brisu i banuju.
A ima i sada brisanja postova kad neko jedno prodaje pa posle neko drugi stavi to isto i odjednom nema tog jednog posta, npr kad se radi kad neko nesto trazi da kupi i onda 5 ljudi ponudi i ceka odgovor a sutradan ima samo 1 ili 2 posta, e to vec nije uredu nimalo a ima toga po forumu, i za to treba da se objasni, ja znam enkoliko primjera al da se tenzije ne bi bezeze diale necu o tome ;)
 

IGY

Član
legionar je napisao(la):
Ma negovorim ja samo za xenone, svi ste odavno na forumu i svi ste vidjeli da je bilo ddosta reklamiranja i onda ljudi postave post ispod htuning marketing i opominju al niko to nije ni 2% sljivio tako da sada brisu i banuju.
A ima i sada brisanja postova kad neko jedno prodaje pa posle neko drugi stavi to isto i odjednom nema tog jednog posta, npr kad se radi kad neko nesto trazi da kupi i onda 5 ljudi ponudi i ceka odgovor a sutradan ima samo 1 ili 2 posta, e to vec nije uredu nimalo a ima toga po forumu, i za to treba da se objasni, ja znam enkoliko primjera al da se tenzije ne bi bezeze diale necu o tome ;)

hmm malo nekontam ovo oko brisana postova, gdje neko nesto nudi
cinjenica jeste da se postovi u oglasima cesto brisu, radi nepotrebnog spama, no licno ja kad brisem ostavljam sve ponude, za zamjene ili slicno, no kad autor teme nakon ponudzenog odgovori da nece, i da ide dalje to obrisem naravno, jer zasto da stoji i gomilaju se bezveze

nodi za potpis isto tako ima logican odgovor, svi potpisi koji su bili veliki i prije nego se smanjilo na ovo 30 slova, su ostali isti, niko nije te potpise ni smanjivao ni brisao ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Ma negovorim ja samo za xenone, svi ste odavno na forumu i svi ste vidjeli da je bilo ddosta reklamiranja i onda ljudi postave post ispod htuning marketing i opominju al niko to nije ni 2% sljivio tako da sada brisu i banuju.
A ima i sada brisanja postova kad neko jedno prodaje pa posle neko drugi stavi to isto i odjednom nema tog jednog posta, npr kad se radi kad neko nesto trazi da kupi i onda 5 ljudi ponudi i ceka odgovor a sutradan ima samo 1 ili 2 posta, e to vec nije uredu nimalo a ima toga po forumu, i za to treba da se objasni, ja znam enkoliko primjera al da se tenzije ne bi bezeze diale necu o tome ;)

hmm malo nekontam ovo oko brisana postova, gdje neko nesto nudi
cinjenica jeste da se postovi u oglasima cesto brisu, radi nepotrebnog spama, no licno ja kad brisem ostavljam sve ponude, za zamjene ili slicno, no kad autor teme nakon ponudzenog odgovori da nece, i da ide dalje to obrisem naravno, jer zasto da stoji i gomilaju se bezveze

nodi za potpis isto tako ima logican odgovor, svi potpisi koji su bili veliki i prije nego se smanjilo na ovo 30 slova, su ostali isti, niko nije te potpise ni smanjivao ni brisao ;)
nije bilo spama nikakvog i bilo je mojih 6-7 oglasai jucer su stavljeni oglasi, znaci..... ja sam svoje rekao
 
Početnik
recite ba covjeku, i mene zanima, sutra cu ja stavit da prodajem neki k* i bice mi izbrisano jer neko iznad prodaje isto pa da njegovo prije ode??? jel u tome fazon???
 
Član
trebali ste i skodim oglas izbrisati jbg i ona je ispred shopa :lol::lol:

zmayich je napisao(la):
recite ba covjeku, i mene zanima, sutra cu ja stavit da prodajem neki k* i bice mi izbrisano jer neko iznad prodaje isto pa da njegovo prije ode??? jel u tome fazon???
bas tako...
 
Član
zmayich je napisao(la):
recite ba covjeku, i mene zanima, sutra cu ja stavit da prodajem neki k* i bice mi izbrisano jer neko iznad prodaje isto pa da njegovo prije ode??? jel u tome fazon???

;)

brate bil ti dopustio da tvoj konkurent u tvojoj aviji otvori box i prodaje isti proizvod kao ti :icon_question:
 
Član
ibizasa je napisao(la):
zmayich je napisao(la):
recite ba covjeku, i mene zanima, sutra cu ja stavit da prodajem neki k* i bice mi izbrisano jer neko iznad prodaje isto pa da njegovo prije ode??? jel u tome fazon???

;)

brate bil ti dopustio da tvoj konkurent u tvojoj aviji otvori box i prodaje isti proizvod kao ti :icon_question:
ja nisam napisao ime moje avlije samo mob
tako da nema potrebe da se komentarise i bilo koji k* sa se prica vise o tome
ja sa rekao svoje misljenje
nisu samo u oglasima bili xenoni i sociva sa xenonom
vec pa da nabrojim
maglenke golfIV, sportski volan, zmigavci, pokacalo renegade, rucica mjenjaca, set rucice.... itd
jel to u redu
 
Član
ibizasa je napisao(la):
zmayich je napisao(la):
recite ba covjeku, i mene zanima, sutra cu ja stavit da prodajem neki k* i bice mi izbrisano jer neko iznad prodaje isto pa da njegovo prije ode??? jel u tome fazon???

;)

brate bil ti dopustio da tvoj konkurent u tvojoj aviji otvori box i prodaje isti proizvod kao ti :icon_question:

a jel ovdje prvenstveni cilj da neko zaradjuje od ovog foruma tj prodaje na njemu ili da se raja druzi i medjusobno pomaze??
 
Član
TAXI je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
zmayich je napisao(la):
recite ba covjeku, i mene zanima, sutra cu ja stavit da prodajem neki k* i bice mi izbrisano jer neko iznad prodaje isto pa da njegovo prije ode??? jel u tome fazon???

;)

brate bil ti dopustio da tvoj konkurent u tvojoj aviji otvori box i prodaje isti proizvod kao ti :icon_question:
ja nisam napisao ime moje avlije samo mob
tako da nema potrebe da se komentarise i bilo koji k* sa se prica vise o tome
ja sa rekao svoje misljenje
nisu samo u oglasima bili xenoni i sociva sa xenonom
vec pa da nabrojim
maglenke golfIV, sportski volan, zmigavci, pokacalo renegade, rucica mjenjaca, set rucice.... itd
jel to u redu

a jbg onda si se mozda nenamjerno zamjerio sa nekim od zelenih il crvenih (modova il admina) il su lose volje pa preko tvojih ledja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top