pitanje

pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Ma negovorim ja samo za xenone, svi ste odavno na forumu i svi ste vidjeli da je bilo ddosta reklamiranja i onda ljudi postave post ispod htuning marketing i opominju al niko to nije ni 2% sljivio tako da sada brisu i banuju.
A ima i sada brisanja postova kad neko jedno prodaje pa posle neko drugi stavi to isto i odjednom nema tog jednog posta, npr kad se radi kad neko nesto trazi da kupi i onda 5 ljudi ponudi i ceka odgovor a sutradan ima samo 1 ili 2 posta, e to vec nije uredu nimalo a ima toga po forumu, i za to treba da se objasni, ja znam enkoliko primjera al da se tenzije ne bi bezeze diale necu o tome ;)

hmm malo nekontam ovo oko brisana postova, gdje neko nesto nudi
cinjenica jeste da se postovi u oglasima cesto brisu, radi nepotrebnog spama, no licno ja kad brisem ostavljam sve ponude, za zamjene ili slicno, no kad autor teme nakon ponudzenog odgovori da nece, i da ide dalje to obrisem naravno, jer zasto da stoji i gomilaju se bezveze

nodi za potpis isto tako ima logican odgovor, svi potpisi koji su bili veliki i prije nego se smanjilo na ovo 30 slova, su ostali isti, niko nije te potpise ni smanjivao ni brisao ;)

Reci cu ti dva primjera igy al na PM ako hoces,da nebi se ovdje dalje supljiralo itd

I sto je najbitnije treba forum da zivi a to nemoze bez novcica :)
 
Član
Ovdje sve buntovnici,jedan se javi odmah 10 :D

Forum naravno ne može isto funkcionirati kao kad je tek napravljen i kad je bilo 100 članova.
BHT Team se stvarno trudi da sve bude u redu,da nas niko ne pravi budalom a da i mi ne pravimo budalom nikoga.
Ljudski je griješiti pa se tako i nama nekad potkrade greška ali ima ljudi koji gledaju samo greške a ne sve ostale dobre strane i oni nisu ni poželjni ovdje nek idu negdje drugo da pametuju.Sa normalnim ljudima se sve da dogovoriti,bujrum
 
Član
edo pasa moj da ti odg,
ja kao taxista ucinoi sam ti uslugu za naljepnice kad nisi imao da mi paltis.
nisam spominjao shop od burazera u oglasima koji su izbrisani.
evo javno te molim da me ban ili sta vec... dase nebi natezali...
pozzz
 
Član
Kakve naljepnice ja tebi nisam imao da platim ?

EDIT: Za te naljepnice sam kompenzirao sa Vekom za gorivo od sponzora, tako da nisam nista duzan buraz ni tebi ni nikome ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top