PITANJE U VEZI CHIPA

PITANJE U VEZI CHIPA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nodiash je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
IMAM JA SHEMU ZA 2,5 MOTOR SA SVIM ZA 600 EURA AMO NEZNAM KAKO DA GA UPISEM U SAOBRACAJNU

A to ako mozes odradit ti je prava stvar, nema dalje...a ja i dalje tvrdim da davat 250-300 eura za 10tak konja se neisplati dok nisam reko da se nece nikako osjetit...radije sacuvaj kesh pa nadji sebi takav jedan motor i onda si zujalica prava...


vjeruj mi da su to najeftiniji konji na autu, sta god uradis da dobijes 10 konja nemozes proci ispod barem duplo cifre....
 
Član
muha je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
IMAM JA SHEMU ZA 2,5 MOTOR SA SVIM ZA 600 EURA AMO NEZNAM KAKO DA GA UPISEM U SAOBRACAJNU

A to ako mozes odradit ti je prava stvar, nema dalje...a ja i dalje tvrdim da davat 250-300 eura za 10tak konja se neisplati dok nisam reko da se nece nikako osjetit...radije sacuvaj kesh pa nadji sebi takav jedan motor i onda si zujalica prava...


vjeruj mi da su to najeftiniji konji na autu, sta god uradis da dobijes 10 konja nemozes proci ispod barem duplo cifre....

Vjerujem da jesu i to nije upitno al nece biti zadovoljan s tim sto je dobio za te novce...i dalje ce ga uzimat svako auto koje ga je i do sada uzimalo...bolje da ostavi taj kesh sa strane skupi jos neku kintu i nadje jaci motor kompletan sa papirima i onda bar znas za sta si dao pare...
 
Član
Pa onda nek plati 5000€ i nek naruči neki turbo kit ili nek uradi saugertuning. Svi bi za 100€ 100 konja. Može, al na compu, u stvarnosti ne... Plati pa se klati ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top