PITANJE U VEZI CHIPA

PITANJE U VEZI CHIPA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gox

Član
:) pozz svima zanima me koliko bi k.s dobio kad bi stavio neki dobar chip na bmw 1,9 16v (cetvrtak) tacnije radi se o bmw-u z3 ima 103kw :icon_question:
 
Član
RAzliku vidiš na valjcima. Lijepo ti čovjek izmjeri auto kad dodješ i kad završiš opet. Tu se osjeti razlika. Smanji potrošnju, i auto bolje ide. Ja sam prezadovoljan sa SM-om..

P.S. nikad nećeš jeftinije Konje platiti :cool:
 
Član
Pa primjetilo bi se nesto malo al mislim da ti se to ne isplati radit..ja imam 1.9 motor takodje na bimeru i odusto sam od toga...na ovim motorima je to neisplativo...
 

gox

Član
Alen_P je napisao(la):
RAzliku vidiš na valjcima. Lijepo ti čovjek izmjeri auto kad dodješ i kad završiš opet. Tu se osjeti razlika. Smanji potrošnju, i auto bolje ide. Ja sam prezadovoljan sa SM-om..

P.S. nikad nećeš jeftinije Konje platiti :cool:
aha koliko si ti dobio konja:icon_question: i koliko te izasao chip

nodiash je napisao(la):
Pa primjetilo bi se nesto malo al mislim da ti se to ne isplati radit..ja imam 1.9 motor takodje na bimeru i odusto sam od toga...na ovim motorima je to neisplativo...
jel 1,9 16v isto sta mu uraditi da grmi:icon_smile:
 
Član
Ne znam mislim da bih mogao dobiti najvise 20ks ali dali ti je to isplativo:icon_question: ,a razliku ces sigurno osjetiti;)
 
Član
Ma nece dobit ni 20ks...da je toliko ja bi ga uradio...12-13 konja na ovim motorima je plafon...i opet te dere ko god te je dero i do sad a on i ne trosi puno da bi ga sad interesovala manja potrosnja...a taj motor da bi grmio moras ulozit bruku kesha...radije mijenjaj auto ili motor:D
 
Član
GOX01 je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Ne znam mislim da bih mogao dobiti najvise 20ks ali dali ti je to isplativo:icon_question: ,a razliku ces sigurno osjetiti;)
to je fino 20ks je vec nesto:cool:

Meni strucnjaci kazu da bih mogao ja na svom motoru dobiti toliko najvise tako ti prenosim znanje,ali i ja cisto sumnjam kao sto kaze nodiash 10-15 ks max ipak je to atmosferac:icon_confused:
 
Član
Pa mozes ti dobit i do 20ks al sa kompletnim izduvom i filterom i onda sm power al skuplja pita nego tepsija a i sta ce ti to...samo chipom 13-14....stoga, dobar ti je on i takav ba;)
 
Član
Neisplati ti se to raditi na atmosferskom motoru :icon_biggrin:
Jedino ak je auto tvornicki bas ubijen - previse ljen, pa da chipovanjem poboljsaju odziv na gas i slicno.
Al sto se konja tice, zaboravi...
 
Član
http://www.fasttuning.eu/

inace u sarajevu moze se odraditi kod Muhe iz caraudia

eto pogledaj pa vidi sam :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top