Pioneer najavio nove woofere ...

Pioneer najavio nove woofere ...

marko_v je napisao(la):
EDIT: paje 307 i A6...nikako... A6 i SWX 1243... :) a i tvoja kombinacija dva R-a i CAD 15 je bila prilicno dobra...

naravno da je kombinacija nidje veze, tad sam ima nekakve blesave ideje u glavi pa sam ih kupio, sreca ubrzo ih uspio prodat kao i 3004spl koji sam tad imao.. kad na A6 nisu znali nista pokazat onda nece ni na jednom pojacalu.. A6 i X sam imao u planu, nemogu prezaliti sto nisam ostvario, sad je ta kombinacija kod ersana,a malo je falila da bude kod mene, al tad sam se odlucio za cad 15 i gznw pa je to doslo umjesto X-a.. inace kombinacija od koje oci izlaze van :icon_eek: :D
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Dal' ce da "drobe" ne znam ali znam da je povecanje membrane vecinom dobiveno smanjenjem "surrounda" (mada izgleda identicno kao i na 6-7-8seriji a to je ona spuzvasta masa i sa onom platnastom zutom sredinom)
A poznavajuci Pioneer ovo je isti woofer kao i do sada samo s mehanickim izmjenama pretezno estetskim (naravno ""ESTETSKIM"")

Mozda je dublja membrana pa su time dobili malo vecu povrsinu a precnik manje vise isti :icon_question:
 

IGY

Član
eddo ne stoji nista sve je skopcano i svira, bice da sam prevaziusao ovo pa hocu nesto bolje ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
eddo ne stoji nista sve je skopcano i svira, bice da sam prevaziusao ovo pa hocu nesto bolje ;)

jeste al kolko ce ti trebat vremena da prodas ovo a kolko ti je trebalo da prodas ono ;) ... pajo brate zakon u nasoj drzavi pa nek prica ko sta hoce :D ... eno na piku 2 307-ice cojk prodaje polovne bez kutije po 150km komad ... a nove su bile 130 ... i prodace ih u to sam poprilicno siguran :lol: ...
 
Početnik
eddo je napisao(la):
ako hoces zvuk odvojis 5000 maraka, ako hoces buku 500 sasvim dovoljno :cool: ...

IGY je napisao(la):
ovo ko sapunica dodze :)

nekom je dobar, nekom los.....

moje licno, imao probao i usrecio se kad sam prodao :D

jesi usrecio si se ... sad sa svim tim novim "boljim" stvarima koje stoje u oglasima vec decenijama nikako da se usrecis ;) ... i onda se te stvari od stojanja jos i sjebu :icon_twisted: ...


neke se stvari ne mogu kupiti novcem :)


za sve ostalo tu je mastercard..
 
menjic je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Dal' ce da "drobe" ne znam ali znam da je povecanje membrane vecinom dobiveno smanjenjem "surrounda" (mada izgleda identicno kao i na 6-7-8seriji a to je ona spuzvasta masa i sa onom platnastom zutom sredinom)
A poznavajuci Pioneer ovo je isti woofer kao i do sada samo s mehanickim izmjenama pretezno estetskim (naravno ""ESTETSKIM"")

Mozda je dublja membrana pa su time dobili malo vecu povrsinu a precnik manje vise isti :icon_question:

koliko sam ja primjetio, ova plastika sto ima rupe za sarafe oko ovjesa je manja tj suzena i tim je dobivena veca membrana, a sam ovjes je ostao isti.. ;)
 
Član
eddo je napisao(la):
eno na piku 2 307-ice cojk prodaje polovne bez kutije po 150km komad ... a nove su bile 130 ... i prodace ih u to sam poprilicno siguran :lol: ...

prodace ih nekom levatu,307ica,doduse d4 u Fisu nova 139KM,kad sam zadnji put bio...stoji jedna ona,par 308ica,par 258ica i neka magnatova kina od woofera,15-ka a snage ni na vidiku :lol:
 
Član
fis vitez...nisam vidio 257,odmah sam te se sjetio :D
zamolis nekog od forumasa (amislim da ArminM ide gore na fax) da svrati i baci oko :D
uglavnom,307ica je bila...257 je bila donedavno,mislim 111-112KM
zadnji put je nisam vidio
 
eddo je napisao(la):
IGY je napisao(la):
eddo ne stoji nista sve je skopcano i svira, bice da sam prevaziusao ovo pa hocu nesto bolje ;)

jeste al kolko ce ti trebat vremena da prodas ovo a kolko ti je trebalo da prodas ono ;) ... pajo brate zakon u nasoj drzavi pa nek prica ko sta hoce :D ... eno na piku 2 307-ice cojk prodaje polovne bez kutije po 150km komad ... a nove su bile 130 ... i prodace ih u to sam poprilicno siguran :lol: ...

jaci je onaj sto dvije 257 prodaje za 350km, a jedan nov 110.. o jbte...

a sve je to dobro, gledam na conrad.ba ,pioneer 307 200+km nov. lol.. ima jos nekih subaca sa 70% vecom cijenom od normalne.. :icon_evil:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
jaci je onaj sto dvije 257 prodaje za 350km, a jedan nov 110.. o jbte...

a sve je to dobro, gledam na conrad.ba ,pioneer 307 200+km nov. lol.. ima jos nekih subaca sa 70% vecom cijenom od normalne.. :icon_evil:

prico sam sa njim preko privatnih, mislio sam da su to moje stare paje al kaze da ih dobio iz dijaspore i da nije imo pojma kolka im je vrijednost ... spojeni su na (pazi sad ovo) pojacalo koje je srebrne boje i pise na njemu v8 i ima 2 kanala na svaki kanal po jedan woofer sa zavojnicama u seriju ... kutija je od iverice debljine 1cm ima pregradu u sredini i svaki zvucnik ima oko 35 litara KOMPRESIJE ... ja mislim da ovo zasluzuje jedan veeeeeliki LOL :D ... i tak ti ja njemu kazem da sam ih ja placo 115km po komadu prije 3 godine al dzaba, on misli da oni vrijede vise :lol: ... nek mu je sa srecom uz poruku: "LIJEPA PAMET!" ...
 
Član
mirso je napisao(la):
Off topic -- Kad izlazi novi Type-R?

Izaso davno ima kod Muhe :cool::D

http://www.caraudio.ba/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=468&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=6

:D
 
Top