Pezo 307 problem

Pezo 307 problem

Član
Nasipo sam se ja aditiva. Sad sam dosao iz Pezoa i rekli su da je otisla treca dizna zapekla :D Nabije 200+ bari i kad trzne padne na 86 bari. Jos je to ostalo ;)
 
Član
Evo upravo sam rijesio kvar sve pohvale Autoservis BUCO u Jelahu kod Ilme. Momak zamijeni diznu i dalje trzalo i zamijeni rail neki :D auto ko zmaj sada.
 
Član
Super nek si rijesio...Kolko ti je uzeo za to, kolko je radio i sl daj mal detalje opisi, cisto da se vidi razlika izmedju zainteresovanosti obicnog majstora za popravku kvara i indiferentnosti PSA ovlastenih servisa...
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Super nek si rijesio...Kolko ti je uzeo za to, kolko je radio i sl daj mal detalje opisi, cisto da se vidi razlika izmedju zainteresovanosti obicnog majstora za popravku kvara i indiferentnosti PSA ovlastenih servisa...

Juce otiso u pezo servis u Doboj kazu likovi do dizni je ova treca od mjenjaca je zapekla ne mogu je skinuti treba skidat glavu motora bla bla bla ostavi auto da skinemo nekako pa saljemo za Sabac to ce trajat 7 dana mozda i vise. Pa onda odem do Borojevica on kaze dodji navece skinuecmo i saljemo kod onih momaka oni ce javit koliko je. Pa lijepo danas odem do Ilme kupim polovnu diznu 150 KM kazu idi do Buce vam da ti namjesti. Lik se mucio da skine diznu zapekla pa na kraju spoji 3 neka alata nova zavari izbrusi i skide diznu. Iscisti stavi ovu kad opet auto trza. Pa na kraju dizna zaebala i ovaj rail senzor zamijenim njega 100 KM i na kompjuteru mi poniste sto se upalio bilo. Nema trzanja 60 KM ruke plus castio ih sa 10 KM momci za sat uradise. Kakav servi kakve pi*cke materine pojma nemaju. Plus ako mi nekad ode FAP filter reko mi za 200 km skidaju i kompjuterski i sve.
 
Član
E ovako izvinjavam se sto ponovo dizem al moram ne znam dal da se smijem il placem :lol:

Znaci poslije ovog zadnjeg mi i dalje trzalo auto moro relej uzimat 400 KM i nije mi se dalo vise ni pisat ni vozit nikom trpio sam i lampicu i trzanje. I danas odem u pogrebnu nesto pomagat ujaku uzmem kompresor i produvam vakume i crijevo ono glavno. Znaci ja ne mogu vjerovat da se lampica nije upalila a kamoli da trzne ili lupne. Nista. Samo mi nije jasno sta su majstori gledali non stop j*bo ih kompjuter svi znaju samo na kompjuteru radit ako ne pokaze pojma nemaju. Izvinite sto dizem temu al moro sam :D
 
Javit ce se tebi to opet no sikiriki sve dok se fap neugasi ja imam osjecaj da ce biti tih trzanja :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
ujak na kombiju isti problem ima sam skine taj dio produva i ko nov mrsko mu 350 KM placat ako je do tog zamijenicu ga pa s vremenom i FAP-a se rijesit. Al znaci preko 1000 eura sam ulozio u auto i d ami niko kvara nije mogo nac vec ja moram cackat s kompresorom i da rijesim :icon_rolleyes:
 
Top