Peugeot 307 vs. Golf 4

Peugeot 307 vs. Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam Citroena sa istim HDi motorom...1.6, 92 KS...kupljen 2007. u januaru nov i eto do sad nikakvih problema (jedino sijalica bila crkla prednja i osigurac : ))...ja bi uzeo prije Peugeota jer je francuz...ipak HDi stedljivji, ugladjeniji i mirniji...a performanse ima iste kao TDI sa vise zapremine...
 
Član
Prešao puno puno kilometara u oba modela, peugeot 307 je meni odron naspram golfa...

Golf jeste skromniji možda interijeom i tvrđi ali peugeot 307 je prevara za pare koliko košta...

I možda sam ja muhanat, ali meni je i hdi slabiji od tdi motora...

tako mene ako pitaš
Golf definitivno
 

IGY

Član
ma cvrka za dijelove i odrzavanje mjera
no ipak kad je udobnost u pitanju onda sigurno pug ....
 
Član
Bojan je napisao(la):
I možda sam ja muhanat, ali meni je i hdi slabiji od tdi motora...
sjedi u 1.6 HDi sa eto 92 KS i sjedi u 1.9 TDI sa 90...pa ces vidjet razliku...
cak mi je jaran prizno, koji je sa mnom sjeo u citroena da bolje vuce od njegove Octavie II sa 1.9 TDI od 105 KS...oprema priblizna, on nesto i vise ima...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
I možda sam ja muhanat, ali meni je i hdi slabiji od tdi motora...
sjedi u 1.6 HDi sa eto 92 KS i sjedi u 1.9 TDI sa 90...pa ces vidjet razliku...
cak mi je jaran prizno, koji je sa mnom sjeo u citroena da bolje vuce od njegove Octavie II sa 1.9 TDI od 105 KS...oprema priblizna, on nesto i vise ima...

Ma nemam šta sjedat sad ti kažem navozao sam se tih auta baš sa tim motorima!

mjenjač, položaj volana, preglednost pri parkiranju, održavanje sve ide na ruku golfu ;)
 
Član
mjenjac vala jedino moze na Skodi bit bolji, i fkt se divim tom mjenjacu (auto s boljim mjenjacem do sad nisam vozio), al na golfu 4 svako kaze da nije nesto mjenjac...polozaj volana se na svakom auto podesava po dubini i visini, tako da si ti vozio s lose podesenim volanom :D
a preglednost, to zavisi od auta...kod mene je Citroen pregledan pravo, i vidim tacno svaki cosak (malo manje prednji kraj, jer je monovolumen)...
 
Član
Volanu se ne može štimati ugao nakošenosti o tom pričam ;)

Ne znam meni se ne sviđa peugeot ko voli nek izvoli
 
Član
bolje nek uzme Zastavu 101 haahahaha ne salim se, ja bih preporucio da uzme GOLF MK IV TDI jer ima bolje karakteristike a za udobnost i komfor onda PUG 307 HDI.
 
Član
a da mi je znat po cemu su to bolje karakteristike molim te...
nadji snagu (kod Puga izvucena ista snaga iz manje zapremine...), potrosnju (HDi ima manju), ubrzanje, max. brzinu...
 
Član
kad se sve uzme u obzir Peugeot dobija moj glas :icon_biggrin:
udobnije auto, motor nove generacije koji je tisi, trosi manje itd...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
a da mi je znat po cemu su to bolje karakteristike molim te...
nadji snagu (kod Puga izvucena ista snaga iz manje zapremine...), potrosnju (HDi ima manju), ubrzanje, max. brzinu...

Hebo papir care otiđi sa tim autima do holandije i nazad i vozaj ih mjesec dana onako po gradu pa cu te pitat ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top