Peugeot 307 Karavan

Peugeot 307 Karavan

Član
Mozda peugeoti posle 2005 godine sto su se pravili znam da oni imaju tih zeza sa bordom kad hoce neki drugo osim fabrickog ugraditi ....
 
Član
U ph1 se sve stima na samome displeju ,a na ph 2 preko HU
Sve u svemu kod mene radi sve super i ovako,bez ikakvih smetnji i problema sto se tice borda :).... nema jedino da mi pise koja je stanica u sredini na bordu i kad se po volumenu salta al to i ne moze biti zbog toga sto nije fabricki player a to nije uopste ni bitno jer ima sve na displeju od plyera ...
 
Član
Ne baš. Negdje sam skoro citao da najveci broj kvarova na pojacalima bude upravo zbog vibracija. Jeste da je lakse kad je na kutiji, ali...
 
Član
Ja imam aktivni woofer, sa dva manja pojačala na njemu, i deru već pet godina bez problema kod mene, a polovnog sam ga kupio, tako da ako je kvalitetno pojačalo, ne bi trebao biti problem.
 
Član
Ko ima navigaciju, itekako ima veze. Ja sam svoj morao ostaviti, jer mi onda ni board ne radi, tj. displej mi ne radi uopšte. Tako da sam umjesto changera ubacio drugi player.

cim sam kupio peugeota prvo sto sam ubacio unutra je bio digitalni cd changer, uglavnom ko nije upoznat radi na sistemu obicnig samo sto umjesto cd-ova koristi usb i memorijske kartice, tim rijesio problem oko zbrke i cd-ova, oko nosanja radio plocica, oko centralnog displaya (jer bez fabrickog radia nekako pusto na njemu), a i nesto ne vjerujem da ce pokusati obijati auto ako je u njemu fabricko ozvucenje dok cesto znaju roviti iako plocice nema na radiu jer dosta raje ostavlja istu u autu

uglavnom ako nekog zanima o ovom se radi
 
Član
Znao sam za tu opciju, ali kvalitet zvuka je meni lošiji sa fabričkim radijom, a ni woofer ne mogu na njega spojiti, tj. može preko nekih konvertera, ali nije to to.
 
Član
e to je vec druga stvar, meni je bitno samo da nije "gluha kuca" dok se vozam i koristim fabricko ozvucenje tako da nisam puno razmisljao o kvaliteti zvuka, uglavnom kome se neda peglati oko snimanja cd-ova i zbrkom koja time nastaje ovo je odlicna stvar, kosta negdje bara-bara sa osnovnim verzijama aftermarket cd/mp3 playerima
 
Član
Nista posebno novoga se ne radi na pugu, tj kupio sam orginalne gumene patosnice za njega dosadilo mi vise sjeci i ukrajati ove univerzalne ...nisu puno ni skupe 60 i koju marku sam ih platio ...
Evo mislio sam predstaviti i svog drugog ljubimca kojeg vozim osim puga,...rijec je o ruskoj masini , ima nekih 1300-1400hp priblizno ,teska je oko 100t i to je to ukratko :D :D
Nisam planirao nista raditi posebno na njemu , samo servisi ,sipati i vozi :D
Nisam znao gdje da ga stavim pa hajde neka ga ovde , samo par slicki :D
1904210_10202504503027578_2006865534_n.jpg
24102011734.jpg
 
Top