Peugeot 307 Karavan

Peugeot 307 Karavan

Član
Da predstavim i ja svog ljubimca :) Karavan je u pitanju ali se i on moze lijepo Odraditi ;) motor je 1,6 16v sa sasvim dovoljnih 80kw koji mnogo lijepo pokrecu auto sa obzirom na njegovu velicinu :happy:
Evo i par slika kako izgleda moj pug ....
r929.jpg

Evo je ljetnja varijanta sa alu felgama a trenutno izgleda ovako ....
snkn.jpg

Prije par dana Su i sportske opruge stigle , pug je otisao nekih 2-3 cm dole ali mi je malo to tako da ce kad legnu ljetnje felge ici jos dole :)
y76j.jpg

mz7w.jpg

Unutrasnjost nisam mnogo cackao osim muzike , nesto sam malo dodao ....
x3wn.JPG

j28a.jpg

Jos ce bolje da zvuci kada stigne Kenwoodov 2din player ;)
TO je to za sada ukratko ali nastavice se ....;)
 
Član
Druze
kao prvo trebas se predstaviti u temi novi clanovi

a drugo ovo su projekti clanova, ako neces nista raditi na autu nego samo predstaviti auto i samo ono sitnice raditi ja mislim da si ga trebao predstaviti u garazi a ne ovde :)
 
Druze
kao prvo trebas se predstaviti u temi novi clanovi

a drugo ovo su projekti clanova, ako neces nista raditi na autu nego samo predstaviti auto i samo ono sitnice raditi ja mislim da si ga trebao predstaviti u garazi a ne ovde :)
To Turbo nauči ga :D
Poslušaj drug šta kolega kaže , jbg pravila se moraju poštovati :)

PS Da ne budemo pokvareni :D
Dobar ti je žoPe , samo ako nećeš raditi nešto baš na njemu , premještaj u Francusku garažu .. :)
 
Član
Predstavio sam se , na brzaka sam danas malo kuckao pa sam zaboravio prvo to uraditi :)
Ima tu radova na njemu pa sam mislio da je bolje ovde da ga predstavim , malo karbona ,muzike ,opruga ,remus i ima jos sitnica a i bice jos radova na proljece pa je mozda i bolje da ostane za sada ovde u ovom forumu :happy:
Hvala :D
Evo i par slika projekta tj kako izgleda sa sportskim oprugama ...
7rs0.jpg

1wm2.jpg

Evo i jedan projekat sa gepeka kako izgleda i sta smo odradili...
sn4w.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Evo jos malo mojih radova , ovoga puta je rijec o izduvnom sistemu .... sklonjen je srednji lonac stavljen Remus auspuh , sada imam zuku kao da imam mnogo mnogo vise hp nego inace :D
vyv6.jpg
spnw.jpg

wud8.jpg

Usput da Pokazem i alu Felgice koje sam nabacio :) rijec je o CMS 16'' ... mozda bi mogle i malo vece da se stave ali za sada je dobro , mislim da mu lijepo pasu :cool:
rbzw.jpg
whk2.jpg

to je to uglavnom za sada , nastavice se .... ;)
 
Član
Evo vracam se sa par friskih slicica da pokazem kako moj zope izgleda trenutno ,danas ''uslikan'' :D
ddz7.jpg

j9em.jpg

l8ai.jpg
 
Član
Lijepo je cucnuo sa ovim oprugama ni premalo ni previse ,taman po mome ukusu.Po meni folija na gepek i haubu nikako nije legla.
I sta ti ovo za rezervnu gumu radi u gepeku ?
Sretno sa projektom....
 
Član
Lijepo je cucnuo sa ovim oprugama ni premalo ni previse ,taman po mome ukusu.Po meni folija na gepek i haubu nikako nije legla.
I sta ti ovo za rezervnu gumu radi u gepeku ?
Sretno sa projektom....
I po meni je taman ,mozda je mogao prednji kraj jos dole , ali jbg to je sto je sa ovim oprugama :)
Na gepeku ni meni nije nesto legla ,cisto sam pokusao da vidim kako ce da izgleda a nije mi tesko skinuti , za haubu se ne bi slozio po meni mu je lijepo legla ....

Hvala !
 
Član
Moj savjet ti je da skines ovu foliju sa haube i gepeka i da ofarbas lajsne na branicima i vratima u boju auta
 
Član
Danas sam Napokon odlucio da skinem foliju sa gepeka , mislim da mu nije lijepo legla ali i stavio sam je cisto da vidim kako ce izgledati i nije mi se svidjelo ....Cak sam i lavica uspio da zalijepim ponovo :)
r02s.JPG

knnx.jpg

ilj3.jpg
 
Član
odam bolje izgleda bez folije ja bi mozda ovo masku kod znaka uradio u crno mozda bi bolje izgledalo
 
Top