Peugeot 307 Gentry

Peugeot 307 Gentry

Član
Ne znam, rece mi ovaj mastor sto je dijagnostiku radio da njega ostavim, promjenice zvuk ako oboje izvadim.. jedino da stavljam novu cijev, al ko ce se oko toga zaebavati. Ne znam od cega lonac onda staviti ili samo cijev prespojiti?
 
Član
Drug pegac je extra, to je najjaci paket opreme za nas model, kod mene je xs oprema, ima sve osim grijaca u sjedistima i prskalica za farove..ono sto bih ja uradio na tvom mjestu i na svom cim budem mogao :D, definitivno novi crni farovi sa angel eyes opcijom i xenoni..ima i zatamnjivanje u Sarajevu kod nas jedan momak radi extra provjereno, 200 KM, zatamnjivanje svih stakala osim prednje sajbe naravno, to je cijena za foliju od 35 % zatamnjenja..
 
Član
Hvala druze na pohvalama i na prijedlozima. Nisam siguran je li najjaci paket opreme, eto jedino mi navigacija fali.. ali sam zadovoljan i ovim sto imam. ;)
Sto se farova tice, ne stavljaju mi se ovi aftermarket farovi (ili kako li ih vec zovu), nesto mi se vise svidja da je sve 'fabrika' na autu, ali u odlicnom stanju. Planiram ovako nesto da uradim sto se farova tice (xenone vec imam), al eto jos se nesto ne usudjujem rastaviti far, jer nisam to nikad radio.. ali mi je ovo definitivno najbolji look.

IMG_2360_zps0cb0c400.jpg


Sto se ostalih stvari tice.. za sada sam kupio kacket da mu stavim gepek, farbanje ovih dana, bice slika. Zatamljivanje bi dobro doslo, al to ce morati malo sacekati, jer imam sada nekih presnijih stvari, ali definitivno cu morati nesto raditi po tom pitanju. Ne razumijem se bas najbolje u te postotke pri zatamljivanju, morao bih prvo vidjeti na nekom autu kako izgleda 35% pa onda odluciti koliko cu.

E da, ako vec vozis Peugeot, preporucujem: http://www.peugeotclubbih.com/
 
Član
Preporucio mi je vec jedan momak ovdje tu stranicu, hvala ti. A sto se tice ovih farova sa slike sto si postavio ja ne znam jesu oni zatamnjeni sta je fazon s njima, definitivno predobro izgledaju sta god da je.
 
Član
Pa da, originalni far je rastavljen i matirana je sva pozadina, znaci onaj sjaj u faru, sve osim sjenila. Meni ovako bas extra izgleda.
 
Top