Peugeot 206

Peugeot 206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTi_Freak je napisao(la):
jedina mana mu je sto je iz italije, tamo rjetko ko održava i ono naj osnovnije

ehm..ne znam za to kako odrzavaju al' mislim da je ovaj bas pazen..znaci po servisnoj knjizici redovno servisiran..u kaseti sam nasao testove na ispusne gasove sad zadnji u januaru, papire od playera stopki lonca, racun za gume i jos nekih papira..doduse sve je na talijanskom xD znaci da je ipak vodio racuna..a ne ovdje trazis servisnu..ma joj znas nema to vako nako nije ni bilo :p

hvala svima ;)
 
Član
Kao prvo neka ti je sa srećom Knox ;) , da pređeš što više kilometara :icon_smile: a ja sam doduše prije rata dosta auta dovukao iz I i ako naletiš na dobar motor hehe car si, što se i desilo sudeći po servisnim knjižicama :icon_smile:
 
Član
zaboravio sam napisati sta otkida iz gepeka :)

2x
2hchir6.jpg


i ev jedna slika stopke

35davxx.jpg
 
Član
knoxville je napisao(la):
GTi_Freak je napisao(la):
jedina mana mu je sto je iz italije, tamo rjetko ko održava i ono naj osnovnije

ehm..ne znam za to kako odrzavaju al' mislim da je ovaj bas pazen..znaci po servisnoj knjizici redovno servisiran..u kaseti sam nasao testove na ispusne gasove sad zadnji u januaru, papire od playera stopki lonca, racun za gume i jos nekih papira..doduse sve je na talijanskom xD znaci da je ipak vodio racuna..a ne ovdje trazis servisnu..ma joj znas nema to vako nako nije ni bilo :p

hvala svima ;)


onda je odlican ;) nek je sa srecom u svakom slucaju
 
dobar peugeot, boja odlicna, jedino izduv i stopke mi i nisu bas po mjeri. A te price da se u italiji auta ne odrzavaju su za malu djecu, sve to zavisi kakav je vlasnik bio, ovaj mi izgleda ocuvano, bar meni, uglavnom nek je tebi sa srecom i puno km da predjes sa njim;)
 
Član
olensoner je napisao(la):
dobar peugeot, boja odlicna, jedino izduv i stopke mi i nisu bas po mjeri. A te price da se u italiji auta ne odrzavaju su za malu djecu, sve to zavisi kakav je vlasnik bio, ovaj mi izgleda ocuvano, bar meni, uglavnom nek je tebi sa srecom i puno km da predjes sa njim;)


nisam je ni reko da su bukvalno sva auta iz italije smece ali ih ima dosta dobar dio, onaj ko se bavi uvozom zna a ja znam iz iskustva zato to i kazem, posto ovaj ima dobru servisnu to je druga prica
 
GTi_Freak je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
dobar peugeot, boja odlicna, jedino izduv i stopke mi i nisu bas po mjeri. A te price da se u italiji auta ne odrzavaju su za malu djecu, sve to zavisi kakav je vlasnik bio, ovaj mi izgleda ocuvano, bar meni, uglavnom nek je tebi sa srecom i puno km da predjes sa njim;)


nisam je ni reko da su bukvalno sva auta iz italije smece ali ih ima dosta dobar dio, onaj ko se bavi uvozom zna a ja znam iz iskustva zato to i kazem, posto ovaj ima dobru servisnu to je druga prica

nisam ja mislio konkretno na tebe vec kako ljudi pricaju za auta iz italije, slazem se ima auta koja su kao sporeti a ima i ocuvanih, uglavnom razumjeli smo se;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top