Peugeot 206

Peugeot 206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
knox' se ponovio :smajli13:

Peugeot 1.6 16v 80 kW godina proizvodnje novembar 2002 presao 86.5xx km
Od opreme klima, el podizaci, abs, airbag
+ Alessio felge 15" gume 195/55
stopke nove
Supersprint lonac
spusten je oko 3cm
cd player alpine cde-9870RM
uvezen iz ITA 27og Januara 2009..unutrasnjost ocuvana samo tako ja sam fkt prezadovoljan..evo sad par slika a detaljnije cu slikat kad bude malo vrijeme bolje..ubi ovaj snijeg :(


1072grs.jpg


24lo8s5.jpg


2rzsxdz.jpg


1zz6vyt.jpg


2ivh9gi.jpg
 
Član
dobar je pravo,felge super kao i boja,dobri su i stopovi al meni su ipak bolji oni isto chrom al sa crvenim dodacima
 
Član
Autic ti je vrh nema sta ,motor taman kakav bi trebao da bude...
I samo pitanje ako mozes da mi kazes koliko se oni krecu po ITA ne moras da odgovris ako ne zelis ali eto zanima me
et toliko
pozz:icon_smile:
 
Član
odlicno druze uscuvan pravo, samo idi preboji sjenilo tih stopa jer je gadno i sredi si malo muffler ( lonac :icon_question: )...i bit ce raketaaaaa ;)
 
Legend
super auto svaka cast,na prvi pogled kontas da su lexus stopke ali nije bas tako nisu obicne , ne znam kako nazivaju ove al premocno izgledaju dok bljeste ,neka bude sa srecom ;)
 
Član
hvala svima ;) sad za sad idu samo xenoni..to cu da vidim samo da se malo popravim sa parama :) ne mislim ga vise spustat ovo je sasvim dovoljno..na slikama se cini da i nije bas spusten al live druga prica :icon_biggrin:

@z3k4 nemam pojma kako se tamo krecu cijene jer ovaj je bio u auto kuci nisam ga ja narucio iz ITA pa da mi je neko dovezao..a dao sam 10.600 sa registracijom + osiguranje i sta vec dodje..znaci kljuc i vozi.. :icon_biggrin: u poredjenju sa pugovima sto sam obilazio po Sa ovaj je perverzija i sto se tice opreme i cijene..
 
Član
Pravo lijep pug, fina boja meni najdraza.
Cini mi se da ima xs opremu ili grijesim.
Nisi pogrijesio izbor auta odlican.
Imam puga nekih 6 mjeseci i zadovoljan sam totalno.Takodje uvezen iz Italije.Neko rece da ne odrzavaju pa cu mu ja reci da to bas i nije tako kod svakog.Ja sam od svog dobio ama bas sve, servisnu knjizicu sa svim podacima.
Sretno druze i cuvaj ga, a i on tebe:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top