PEUGEOT 206 BLUE

PEUGEOT 206 BLUE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: PEUGEOT 206

Evo pakne

Stare:

eg75tc.jpg
2m84lza.jpg


Nove:

5yxgd5.jpg
ipqgd1.jpg


Sad koci ko lud :cool:
 
Član
RE: PEUGEOT 206

Odlican pezo drug ... samo me zanima jeli zafrkano skinuti bas te siceve zadnje i plastiku sa zadnjih vrata i mozes mi reci kolike su dimenzije sarafa na zvucnima u zadnjim vratima da nebih rastavljo nego samo da ih kupim :) i koliko si te te svoje zv. platio .. hvala
 
RE: PEUGEOT 206

DJ_M4rko je napisao(la):
Odlican pezo drug ... samo me zanima jeli zafrkano skinuti bas te siceve zadnje i plastiku sa zadnjih vrata i mozes mi reci kolike su dimenzije sarafa na zvucnima u zadnjim vratima da nebih rastavljo nego samo da ih kupim :) i koliko si te te svoje zv. platio .. hvala

prvi put kad skidas jest al vec drugi i treci put nije problem...fazon ti je prvo sjedista (ne naslonjace) preklopis naprijed i izvadis. pa onda preklopis naslonjace i izmedu naslonjaca dole imas jedan vijak ako se ne varam 13ka uzmi onaj okrugli lakse je...kad to odvrnes skines i naslonjace. onda plastiku lagano ali jako izvlacis naprijed posto je na onim pipcima pricvrscena, ista procedura kad budes vracao....a za sarafe na zvucnicima nemam pojma nisu velki ugl. ja sam kupio ove sony zvucnike za 35KM u Konzumu i dosli su sarafi s njima...nadam se da je pomoglo pozz
 
RE: PEUGEOT 206

M A R E X je napisao(la):
Pati za spustanjem i vecim felnama....

Felge namjeravam uzimat vece 15ke ce najvjerovatnije biti ali ni 16ke nisu iskljucene...a spustanje kad bude para volio bi i ja bar prednji kraj posto se odigo mashala od kako sam uzeo nove amortizere
 
RE: PEUGEOT 206

zerocool152003 je napisao(la):
SAXO je napisao(la):
Isti motor kao moj,koji si stavio auspuh?
Inace samo felnice nabaci i zakucaj u patos taj auto je lep i bez plastika


evo slika auspuha mada ne na mom autu nego na crazydef on mi je i preporucio ovaj auspuh i uputio me gdje trebam da idem pa sam ga poslusao a bit ce slike, inace su mi na mob a svaki put zaboravim ponjet kabl na posao da prebacim slike...al bit ce...hvala svima a felgice su sljedece na redu samo treba naci nesto fino od 16ki..pozz

ej druze koliko kosta ovakav lonac?
 
RE: PEUGEOT 206

Odavno nije nista bilo ali eto ovaj mjesec sam narucio i dobio Xenone HID H4 8000K tako da je to sada jedna nova modifikacija, u petak stigli xenoni jucer sam ih ugradio i ferceraju super...balasti su na frku postavljeni tako da trebam za vikend lagano u garazu pa to ljepo napraviti i smjestit na svoje mjesto :cool:

2v9dv9u.jpg


P.S. Slike na autu ce biti uskoro :)
 
Član
RE: PEUGEOT 206

extra pug,svidja mi se pravo,mada se ima jos sta radit na njemu
nemoj puno u pod
nije to za nase ceste,barem ne za zenicke
btw,2 slomljena kartera su rezultat zakucavanja,iako na bmw e30,al...nemoj puno,vjeruj mi;)
 
RE: PEUGEOT 206

edoze je napisao(la):
extra pug,svidja mi se pravo,mada se ima jos sta radit na njemu
nemoj puno u pod
nije to za nase ceste,barem ne za zenicke
btw,2 slomljena kartera su rezultat zakucavanja,iako na bmw e30,al...nemoj puno,vjeruj mi;)

Hvala hvala...a ima jos par sitnica kao sto su felge vece i spustanje ali samo naprijed mada od toga nece biti nista posto ce auto da ide na prodaju...imam drugih stvari u planu tako da ce pezo da ide samo dok jos jednom na more sa njim odem :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top