PEUGEOT 206 BLUE

PEUGEOT 206 BLUE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poz raja, evo malo da i ja stavim svoga lavica...
Inace 2000 god. 1.4 benzin, 55KW, 75ks, klima, alarm, centralna, servo, abs, 2x airbag itd...standard...
Inace plan je da izgleda kao ovaj na avataru barem sto se tice body kita...ali vidjet cemo kao ce sve ispasti...
Za sad udradjen sportski auspuh-lonac, zvuk boli glava...sljedece u planu su felge 16ke navjerovatnije, K&N filter, crne led stope, crni angle ayes ili dayline farovi, xenoni, sportski volan, balans sipka, body kit (spojleri i pragovi), sportska sjedista, muzika ali nista previse ionako nemam puno prostora u gepeku haha...ugl ovo su planovi a nadam se da ce sve osim bodykita i sportskih sjedista biti ostvareno ako ne do kraja ljeta onda def to kraja godine tj ako me ne udesi ova kriza pa budem morao prodati ga...:icon_sad: ...evo slika a bit ce slike sa novim loncem najvjerovanije danas ili sutra
[attachment=15367] [attachment=15368] [attachment=15369]
[attachment=15370] [attachment=15371] [attachment=15372]
 
Član
RE: PEUGEOT 206

Moj omiljeni lavic.Boja mi se svidja ekstra je;)
Sretno sa radovim i izvjestavaj nas sta si sve radio :icon_biggrin:
 
Član
RE: PEUGEOT 206

Isti motor kao moj,koji si stavio auspuh?
Inace samo felnice nabaci i zakucaj u patos taj auto je lep i bez plastika
 
Član
RE: PEUGEOT 206

sta vam je ljudi svi kukacu kriza ccc ja je bar nisam jos osjetio :icon_smile:
dobar pug;)
 
RE: PEUGEOT 206

SAXO je napisao(la):
Isti motor kao moj,koji si stavio auspuh?
Inace samo felnice nabaci i zakucaj u patos taj auto je lep i bez plastika

[attachment=15413]
evo slika auspuha mada ne na mom autu nego na crazydef on mi je i preporucio ovaj auspuh i uputio me gdje trebam da idem pa sam ga poslusao a bit ce slike, inace su mi na mob a svaki put zaboravim ponjet kabl na posao da prebacim slike...al bit ce...hvala svima a felgice su sljedece na redu samo treba naci nesto fino od 16ki..pozz
 
Član
RE: PEUGEOT 206

Jesi li skinuo srednji lonac?
Ima Ljuboje dobre Fox 16,pretrazi malo po njegovom oglasu,video ih uzivo zato kazem;)
 
Član
RE: PEUGEOT 206

ma samo ga spusti i zatamni...xD
hehe, ma samo nek je francuz :) tako da kakav god je, meni se svidja :)
boja super, i ti zamisljeni planovi mi se cine finim...jedina zamjerka je na to za volan sto si stavio...bezze izgleda :)
sretno dalje...
 
RE: PEUGEOT 206

Sporting je napisao(la):
Uh fin fin...
ima vala sad na forumu par stvarno lijepih 206ica

hvala ljepa, a ima da bude jos ljepsi...
evo kao sto sam obecao slike auspuha ali nemojte zamjerit prljavstinu ...prokleti snjeg i kisa :icon_evil:

[attachment=15457] [attachment=15458] [attachment=15459]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top