PEUGEOT 206 BLUE

PEUGEOT 206 BLUE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: PEUGEOT 206

vidio sam te ja par puta:cool:
jednom sam bio s jaranom,kod poste u7 masarikovoj,kad smo krenuli na tebe,da nas onaj debil s trotoara ne udari:lol:
 
RE: PEUGEOT 206

zerocool152003 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
joj ja ga skoro svaki dan vidjam,sto u crkvicama,sto u carsiji :icon_smile:
a jos kad sam vidio ko vozi...jbt znam momka,a nisam znao da je njegov pezo :lol: :lol:
evo rece momak crkvice tu zivim hah...a jbt znam li ja tebe haha...ako ti vec mene znassss???


ev ti link pa pogledaj,zadnji post :lol: :lol:
http://www.bhtuning.com/thread-11028-post-285880.html#pid285880
 
RE: PEUGEOT 206

tvrdoglavi je napisao(la):
zerocool152003 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
joj ja ga skoro svaki dan vidjam,sto u crkvicama,sto u carsiji :icon_smile:
a jos kad sam vidio ko vozi...jbt znam momka,a nisam znao da je njegov pezo :lol: :lol:
evo rece momak crkvice tu zivim hah...a jbt znam li ja tebe haha...ako ti vec mene znassss???


ev ti link pa pogledaj,zadnji post :lol: :lol:
http://www.bhtuning.com/thread-11028-post-285880.html#pid285880
a pa hebote zmajjjj nisam znao da si ti tvrdoglav haha...jel to dvicu vozassss...kad cemo se opijat bolan...daj nek forum nesto organizuje da cugnemo sta god...pozz druggg
 
Član
RE: PEUGEOT 206

znas li mene,vozim fap mashinu,sto bi reko bule:lol:
vidjoh te,prozujo si kraj akademije oko pola 8:D
 
RE: PEUGEOT 206

zerocool152003 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
zerocool152003 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
joj ja ga skoro svaki dan vidjam,sto u crkvicama,sto u carsiji :icon_smile:
a jos kad sam vidio ko vozi...jbt znam momka,a nisam znao da je njegov pezo :lol: :lol:
evo rece momak crkvice tu zivim hah...a jbt znam li ja tebe haha...ako ti vec mene znassss???


ev ti link pa pogledaj,zadnji post :lol: :lol:
http://www.bhtuning.com/thread-11028-post-285880.html#pid285880
a pa hebote zmajjjj nisam znao da si ti tvrdoglav haha...jel to dvicu vozassss...kad cemo se opijat bolan...daj nek forum nesto organizuje da cugnemo sta god...pozz druggg

heh i ja sam se iznenadio kad sam tebe vidio u autu..:lol:
ma zalomit cemo i vrijeme nam sad ide u prilog...
mene svaki vikend murija zapise na kemridju,fora ne smije se pit na javnom mjestu :icon_mad:
 
RE: PEUGEOT 206

edoze je napisao(la):
znas li mene,vozim fap mashinu,sto bi reko bule:lol:
vidjoh te,prozujo si kraj akademije oko pola 8:D
joj nebi ti znao rec mozda da te vidim pa da onda reknem vako neznam...a iso mp3 mi se pohebo pa ga iso odnjet na popravku sreca ima garanciju haha...pa se vraco kuci pa tuda proso reko nemal kakvih maca :icon_smile:
 
Član
RE: PEUGEOT 206

ma kakvi,mace utekle:lol:
bilo nesto sitno u akademiji:D
ma mislim da se ne znam,zezam se za ovo znas li me:D
 
RE: PEUGEOT 206

samo da pohvalim svoj ljepi autic trenutno sam na Korculi u HR a pohvala je za potrosnju goriva nisam mogo da vjerujem...u zenici napunio pun rezervoar i do neuma iso preko sarajeva,mostara,metkovica i napunim ga opet punim u neumu da nebi moro tocit skupo HR gorivo;) i potrosio 12.5 litara od zenice do neuma:123: ...od sad mislim da idem na more svaki vikend :cool::icon_smile: hehe
 
RE: PEUGEOT 206

Evo malo slika sa mora tj Korcule od 9 Maja da vas malo namaim na more hehe
15mk6r8.jpg

29pc96g.jpg

34nmkh2.jpg

s0xsuf.jpg

2h30ikp.jpg

ok0mzt.jpg

i jedna za kraj hehe
ayautj.jpg
 
RE: PEUGEOT 206

edoze je napisao(la):
mozes ti:cool:
fine slike,a ni pug nije los;)
hehe sta ces...a nisam ba mogo vjerovat za potrosnju...napunio ga do vrha u zenici i onda u neumu opet do vrha...12.5 litara mi potrosio izaslo me 20KM...mada sam vozio ekonomicno i nisam ga previse po gasu...al ludilo potrosnja :icon_biggrin:
 
RE: PEUGEOT 206

poz ljudi evo jedan mali dodatak mom pugu i mom mobu n82, drzac moba za auto narucen preko ebaya

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=160307368643

extra stvar za sad upravo mi je danas stiglo ali veceras cu da isprobam u akciji...za sad perfektna stvar posto imam navi na mobitelu tako da nemoram gledat gdje cu da ga spustim da bi vidio kud trebam da idem :cool: ..ima i za druge mobitele a samo $11
 
RE: PEUGEOT 206

Nista se puno nije radilo na externom izgledu ali evo prije 2 dana postavio nove diskove i plocice, i pakne bi trebale da budu sutra :cool: pa ce biti slike i tog

2yze64h.jpg


ynsxg.jpg


ht7k1y.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top