PEUGEOT 206 BLUE

PEUGEOT 206 BLUE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odlicno izgledaju koliko te dosao set i kad probas u mrakaci javi rezultate hehe . I jesi uknapiro onu rucicu;)
 
DJ_M4rko je napisao(la):
Odlicno izgledaju koliko te dosao set i kad probas u mrakaci javi rezultate hehe . I jesi uknapiro onu rucicu;)

ma extra stvarno prezadovoljan sam drugo auto...izaslo me nekih 80-90ak KM preko ebaya...rucica jos nije postavljena ovih dana bi trebalo da bude sem ako ne uzme neko drugi haha
 
Evo mali update preko vikenda jaran mi je uspjeo navuc ovu rucicu uz male modifikacije i izgleda fenomenalno :cool:

2mwbay0.jpg
2hnc704.jpg
3464adf.jpg
 
Član
lijep PUGonja, pravo lijep.... po meni ne trebaš ništa dirati sem nekih felgica, xenoni predobri i sve ostalo je 5+.... Nisam te viđao ni na forumu a ni po gradu i imaš jedan + od komšije iz ZE... ;)
 
metalmir je napisao(la):
lijep PUGonja, pravo lijep.... po meni ne trebaš ništa dirati sem nekih felgica, xenoni predobri i sve ostalo je 5+.... Nisam te viđao ni na forumu a ni po gradu i imaš jedan + od komšije iz ZE... ;)

Hvala Hvala...ma nema me nesto posebno u zadnje vrijeme posto na poso u zadnje vrijeme bajkom idem i tak a inace radim danju, nocu ponekad me mozes vidjet gradom da se vozikam...a felge su bile u planu medutim auto je trenutno na prodaju tako da mu vise nista necu radit...to ostavljam za buduceg vlasnika

Zainteresovani za Kupovinu mogu pogledati pod Oglasima :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top